Tłumy na piotrkowskim lotnisku. Drugi dzień FLY FEST

Niedziela, 07 lipca 202414
Mimo gorszej pogody w niedzielę (w sobotę było ok. 30 stopni), to na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej zjawiły się prawdziwe tłumy. Wielu piotrkowian i przyjezdnych obserwowało kolejne pokazy prezentowane przez wybitnych lotników z Polski, Słowacji, Szwecji czy Węgier.

Ładuję galerię...

Nasz fotoreporter Kacper Skowronek po raz kolejny obserwował to co działo się zarówno w powietrzu jak i na ziemi. Na niebie kolejne atrakcyjne pokazy, a na ziemi wystawy sprzętu, lotnicze wesołe miasteczko czy punkty gastronomiczne. Coś dla ducha i coś dla ciała.

 

A jak Wy oceniacie tegoroczny FLY FEST?

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

5


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

skansen na niebie. ~skansen na niebie. (Gość)08.07.2024 12:42

"Impreza" w pigułce: Co roku buczydło dzień przed fotografuje resztę skansenu z rampy. Przelot dromadera, który ma się wrażenie że zaraz spadnie na okoliczne domostwa. Przelot w tą i z powrotem odrzutowców. Nic ciekawego, warto co roku w ten weekend pojechać gdzieś indziej

31


fdsf ~fdsf (Gość)08.07.2024 09:28

Jeżeli już były jakieś samoloty, a były - to warto było przygotować jakieś tablice informacyjne o tych statkach powietrznych. Produkcja, data, cel powstania, zasięg, prędkość, pojemność zbiorników, pułap, ciekawe historie. A tabliczka była... jedna.
Po przelocie myśliwców było wiadomo dlaczego za mundurem panny sznurem.

41


szkoda że pilocikf16 ~szkoda że pilocikf16 (Gość)08.07.2024 08:15

nie przekroczył bariery dźwieku jak pod malborkiem

21


Niewolnica ~Niewolnica (Gość)07.07.2024 18:59

Mnie nie było. Pracuję teraz po 12h w hearingu

91


Blake Blakeranga07.07.2024 19:49

Walki powietrzne bez muzyki wojennej tylko przy snoop dogu czy innym szajsie? DRAMAT!!
Do wladz lotniska: zapewne komus nie przypadl do gustu fakt wykorzystywania podkladu niemieckiej i podobnej muzyki wojennej do inscenizacji walk powietrznych, gdyz kojarzy sie ona z nazizmem - BZDURA! Cala impreza stracila polowe klimatu - to czesc historii i jaka by nie byla akurat taka muzyka pasuje najlepiej do tego typu scen. Prosze o przywrocenie wlasciwego podkladu na kolejnych imprezach i nie uczestniczeniu w dzisiejszej wszechobecnej histerii "poprawnosci" politycznej gdzie tylko sie da.

110


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat