Terytorialsi pomogli poszkodowanym w wypadku

Opoczno Sobota, 10 lutego 20244
Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, 91 Batalionu Lekkiej Piechoty, jadąc w Góry Świętokrzyskie na szkolenie byli świadkami wypadku drogowego w miejscowości Krasik przed Paradyżem. Pomogli poszkodowanym oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu służb.
fot. 9ŁBOT fot. 9ŁBOT

Jak informuje Joanna Pilas, rzecznik prasowy 9ŁBOT, żołnierze udzielili pomocy poszkodowanym i odłączyli akumulatory w pojazdach. Pasażerowie z raną głowy i ręki zostali opatrzeni. Do przyjazdu służb ratunkowych wojskowi nadzorowali ruch wahadłowo, zabezpieczając teren zdarzenia.

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej dzięki regularnym szkoleniom z zakresu udzielania pierwszej pomocy i dodatkowych Kursach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, wiedzą jak zachować się w sytuacji wypadku, zabezpieczając zdarzenie dbając o bezpieczeństwo swoje i innych – mówi Joanna Pilas, rzecznik prasowy 9ŁBOT.

fot. 9ŁBOT

 

Przypomnijmy, do wypadku doszło w piątek rano na drodze krajowej 74 w Krasiku między Sulejowem a Paradyżem.

 

Jak informuje opoczyńska policja, 38-letni kierowca audi, wyprzedzając samochód ciężarowy z naczepą, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem audi, w którym podróżowały dwie osoby. Obie trafiły do szpitali w Piotrkowie Trybunalskim oraz Opocznie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_czytelnik ~go?ć_czytelnik (Gość)10.02.2024 21:09

Znowu to samo... A cywili tam nie było? Nie funkcjonariusze, nie wojsko... Oni to muszą. Cywile nic nie muszą a robią. Nie róbcie bogów ze służb mundurowych

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat