Szykują się utrudnienia na A1. Będą usuwać słup

GDDKiARegion Środa, 10 sierpnia 20226
W związku z koniecznością usunięcia słupa energetycznego z pasa rozdzielającego jezdnie na 342 kilometrze autostrady A1 (na wysokości wsi Papieże), między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Tuszyn, w czwartek (11.08.2022) w godzinach od 8.00 do 16.00 należy spodziewać się poważnych utrudnień
fot.: GDDKiA fot.: GDDKiA

Przeprowadzenie prac będzie się wiązało z koniecznością wyłączenia pasów: szybkiego i środkowego na obu jezdniach autostrady: zarówno w kierunku Katowic, jak i Łodzi. Jazda będzie więc możliwa tylko jednym pasem – wolnym. 

Aby ominąć miejsce prac, należy: jadąc od strony Katowic na węźle Piotrków Trybunalski Zachód kierować się w stronę Warszawy, po czym po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ, skręcić na DK12/91 w stronę Łodzi. Na autostradę będzie można ponownie wjechać na węźle Tuszyn i kontynuować jazdę w kierunku Łodzi. Analogicznie w przeciwnym kierunku. Na węźle Tuszyn zjeżdżamy na DK12/91 kierując się na Piotrków Trybunalski, po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ należy skręcić na S8 w stronę Wrocławia, po czym na węźle Piotrków Trybunalski Zachód powrócić na autostradę A1 w kierunku Katowic - wyjaśnia Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA.

 

W dniu prowadzonych prac dla kierowców dodatkowo wyświetlane będą komunikaty na tablicach zmiennej treści.

 

Apelujemy o rozwagę i cierpliwość. Zachęcamy także do rozważenia wyboru alternatywnej trasy podróży.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rtv ~rtv (Gość)10.08.2022 18:53

Teraz sobie przypomnieli o słupie. Tak będą grzebać bez końca.

01


;) ~;) (Gość)10.08.2022 10:23

Proszę o doprecyzowanie terminu prac.

Moderator: tresc informacji

Dziękujemy za uwagę, oczywiście chodzi o czwartek.

30


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)10.08.2022 11:03

Słup na/ przy autostradzie, przecież to powinno być przesunięte już ze 2 pata temu, na etapie, kiedy cała autostrada byla totalnie rozwalona, a korki 15 kilometrowe, a nie teraz !

71


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat