Reklama

Sukces Technikum Menedżersko - Usługowego, mieszczącego się w ZSP nr 6

Niedziela, 23 stycznia 202242934
W rankingu "Perspektyw", wśród techników, placówka zajęła pierwsze miejsce w Piotrkowie Trybunalskim. W trakcie tworzenia zestawienia brano pod uwagę wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, egzaminy językowe na poziomie dwujęzycznym. W przypadku techników uwzględniono także wyniki wszystkich egzaminów zawodowych.
fot.: Paulina Kołodziejska

 

Na co dzień nie myślimy o żadnych rankingach czy o wyścigu, żeby być tym pierwszym i najlepszym. Po prostu rzetelnie robimy to co do nas należy. Poświęcamy uczniom dużo czasu, dużo dajemy z siebie i to przynosi rezultaty. - jak informuje Małgorzata Ilczuk, dyrektor ZSP nr 6 w Piotrkowie.

 

 

Ranking liceów i techników przygotowany został już po raz 24.

 


Patrząc z perspektywy ostatnich kilku lat, wyniki egzaminów zawodowych czy potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, wg jednej i drugiej formuły 2017 i 2019, mamy lepsze niż w woj. łódzkim. Staramy się przygotować uczniów jak najlepiej do zawodu, a że przy okazji pojawiamy się w rankingach to tym bardziej cieszy. - dodaje Małgorzata Ilczuk.


W tegorocznym rankingu brano pod uwagę dane 1256 liceów ogólnokształcących i 1165 techników, w których zdawało maturę w maju 2021 roku, na arkuszach standardowych, minimum 12 maturzystów przystępujących po raz pierwszy do egzaminu, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej.


Zainteresował temat?

1

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jewghenijj3333 ~Jewghenijj3333 (Gość)23.01.2022 20:48

I co po tej szkole? Pstro:)))) tylko szkoły średnie techniczne, ale renomowane licea, nic po ekonomiku nie ma, teepeees is the best ;)))

43


Taaa ~Taaa (Gość)23.01.2022 19:43

Być najlepszym w Piotrkowie wcale nie musi oznaczać sukcesu.

43


Mama ~Mama (Gość)23.01.2022 12:39

Brawo dla szkoly mojej córki

80


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat