Startują "Wakacyjne teatrzyki"

Poniedziałek, 08 lipca 20240
W tym tygodniu w Piotrkowie rusza nowy sezon "Wakacyjnych teatrzyków" dla dzieci. Spektakle dla milusińskich będą odbywać się w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim.
fot.: K.P. fot.: K.P.

Pierwsze przedstawienie zaplanowano na 9 lipca. Początek o godzinie 11:00. 

Latem nie zapominamy o kulturalnych atrakcjach dla najmłodszych. Wracamy do "Wakacyjnych teatrzyków" w Amfiteatrze Miejskim. W każdy wtorek, do końca wakacji, zapraszamy wszystkie dzieci na spektakle teatrów z całej Polski. Pierwszy teatr, który przyjął nasze zaproszenie, to Tatr William-Es z Wałbrzycha ze spektaklem "Calineczka" na podstawie baśni Andersena. W kolejnych tygodniach będzie można zobaczyć spektakle: "Taka pchła", "Smok z jednym okiem", "Jacek i Placek", "Tymoteusz Rymcimci", "Babroszki"' ", Tajemnica leśnych przyjaciół" oraz "Pinokio" - informuje Michalina Kowalczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Wstęp na teatrzyki będzie bezpłatny. 

 

Informacje dotyczące wakacyjnych spektakli dla najmłodszych można znaleźć na stronie www.mok.piotrkow.pl oraz na facebookowym profilu MOK-u.

 

Wakacyjne teatrzyki 2024

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat