Reklama

Rozbudują przedszkole w Gorzkowicach

ePiotrkowRegion Czwartek, 12 maja 202216540
Już niedługo rozpocznie się jedna z większych inwestycji w gminie Gorzkowice. W tym tygodniu wójt Alojzy Włodarczyk podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę budynku Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach.

Ładuję galerię...

Teren inwestycji został już przekazany wykonawcy, a to znaczy, że inwestycja może wystartować w najbliższych dniach. 

 

Zakres prac obejmuje m.in. budowę nowych sal zabaw, składzików i pomieszczeń sanitarnych, wykonanie łącznika i szatni pomiędzy projektowaną częścią a istniejącym budynkiem oraz wykonanie pokoju nauczycielskiego, pomieszczenia: intendentki, socjalnego, na pomoce dydaktyczne oraz WC dla osób niepełnosprawnych.

 

Na wykonanie robót budowlanych gmina pozyskała dofinansowanie z tzw. Polskiego Ładu. Całkowity koszt inwestycji to blisko 4 mln 730 tys. złotych, a pozyskane dofinansowanie to 4 mln 20 tys. złotych. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat