Rozbudują PSZOK w Czarnocinie

Region Piątek, 03 czerwca 20220
Blisko 400 tys. złotych pozyskała gmina Czarnocin na rozbudowę Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, znajdującego się na terenie gminnej oczyszczalni ścieków w Czarnocinie.

Ładuję galerię...

Dofinansowanie będzie pochodzić ze środków europejskich, a w ramach inwestycji przewidziano budowę wagi samochodowej, wiaty na umieszczenie kontenerów na poszczególne frakcje, utwardzenie terenu, wykonanie nowego ogrodzenia i wjazdu.

Jednym z najistotniejszych elementów projektu jest waga, która pozwoli na precyzyjne ważenie śmieci, nie tylko przyjmowanych w punkcie, ale wszystkich samochodów, które zbierają odpady na terenie gminy - podkreśla Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin. 

Szacowany koszt realizacji projektu to blisko 600 000 zł, z czego 390 575 zł stanowi pozyskane dofinansowanie.  Inwestycja ma być zrealizowana jeszcze w tym roku.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat