Rowerem i biegiem uczczą ważne święto

Czwartek, 06 lipca 20231
Już po raz trzeci zorganizowany Łazach Dąbrowie odbędzie się Łazowski Bieg Przełajowy połączony z Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zaplanowano na 15 lipca.
Fot. P. Kołodziejska Fot. P. Kołodziejska

Organizatorem cyklicznej już imprezy jest Stowarzyszenie Ziemi Łazowskiej. 

Rajd jest organizowany dla uczczenia Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. To jest rodzinny rajd. W przypadku jazdy rowerem do pokonania będzie 15 kilometrów, natomiast w przypadku biegu będzie to 6 kilometrów. Po zawodach zaplanowaliśmy poczęstunek oraz wręczenie pucharów i dyplomów - mówi Zdzisław Żurek, prezes Stowarzyszenia Ziemi Łazowskiej.

Start zaplanowano o godz. 12:00 spod skansenu ziemi łazowskiej, a trasa powiedzie leśnymi ścieżkami. Udział w imprezie jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 12 lipca. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tory na tiry ~Tory na tiry (Gość)06.07.2023 19:20

Łazioki na rowery.

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat