Advertisement

Prym – Galeria Wnętrz nie traci nadziei

ePiotrkow Wtorek, 14 marca 20230
Po ubiegłotygodniowym remisie lidera odżyły nadzieje Prymu – Galerii Wnętrz na dogonienie odwiecznego rywala. Co prawda do tego droga daleka, ale dystans coraz mniejszy. Za nami 23. kolejka Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie.
fot.: MC fot.: MC

Tydzień temu Barwil – Omega został zatrzymany przez LZS Sulejów (1:1). Potknięcie mistrza wykorzystuje wicelider. Prym – Galeria Wnętrz w poprzedniej kolejce męczył się z Drużyną Starszych Panów, ale ostatecznie wygrał 1:0, a w niedzielę rozgromił Walewski Team aż 10:1. W tej chwili traci do lidera 13 punktów, ale ma jeden mecz rozegrany mniej.


To był bardzo udany weekend dla Orlika Bujny, który rozegrał dwa spotkania. W pierwszym pokonał LZS Sulejów 5:1, a w drugim DSP 6:0.


W ważnym dla układu górnej części tabeli meczu Ekipa Emik pokonała MJ Meble 3:0 i traci tylko dwa punkty do trzeciej Starówki.


Listę najskuteczniejszych strzelców otwiera Jacek Tomaszewski (Barwil – Omega) z 28 golami.


Mecze Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax w Piotrkowie.

 

mat.: FB ALPN Amatorska Liga Piłki Nożnej - Piotrków Tryb.


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat