Powstanie nowe miejsce zabawy i rekreacji

Sobota, 11 lutego 20239
Jeszcze w tym roku mieszkańcy gminy Czarnocin mogą liczyć na powstanie nowego miejsca do rekreacji. Władze planują bardzo dużą inwestycję przy zalewie w Czarnocinie. Prace mają kosztować około dwóch milionów złotych.
Fot. UG w Czarnocinie Fot. UG w Czarnocinie

Inwestycja będzie możliwa dzięki pozyskaniu przez gminę dofinansowania z Polskiego Ładu. Jakie prace zaplanowano przy zalewie?

Powstanie strefa dla rodziny o wartości około 600-700 tysięcy złotych, a więc tych atrakcji będzie naprawdę dużo. Oprócz tego zaplanowaliśmy budowę ciągu pieszo-rowerowego o długości około 1,5 kilometra. Przy ścieżce ustawimy także tablice edukacyjne. Zaplanowaliśmy także budowę parkingów dla przyjeżdżających, tak aby stworzyć przestrzeń zachęcającą do przebywania na terenie naszej gminy – mówi Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.

Inwestycja ma być zrealizowana jeszcze w tym roku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkańcy Gminy ~Mieszkańcy Gminy (Gość)12.02.2023 09:42

Gratulacje i wielkie ukłony dla Wójta Gminy Czarnocin .Wspaniały Gospodarz dbający o swoją Gminę.Dzięki wójtowi jest ogrom inwestycji i inicjatyw -wielkie podziękowania za to.

20


fakt ~fakt (Gość)11.02.2023 13:42

Do naszych włodarzy - można? można, jak się chce.

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)12.02.2023 15:49

Ten reportaż dedykuję jego ekscelencji władyce piotrkowskiego grodu panu Krzysztofowi Chojniakowi. Zobacz Pan,taka skromna gmina i umie coś takiego zrobić, a Piotrków Trybunalski,z taką wspaniałą,królewską przeszłością od dziesięcioleci nie chce czegoś takiego uczynić. Jak Panu nie wstyd,że kontynuuje Pan tradycję olewania zbudowania bazy wypoczynkowej na Bugaju? A teraz pytanie do kandydatów na prezydenta piotrkowskiego grodu: czy ktoś z Was w swoim programie wyborczym ma dokonanie tego heroicznego czynu?

30


... ~... (Gość)11.02.2023 12:03

I tak nie będzie lepiej niż na słoneczko s Piotrkowie. Mamy zjeżdżalnie i coś plastikowego...

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat