Advertisement

Powstanie nowe miejsce zabawy i rekreacji

Sobota, 11 lutego 20239
Jeszcze w tym roku mieszkańcy gminy Czarnocin mogą liczyć na powstanie nowego miejsca do rekreacji. Władze planują bardzo dużą inwestycję przy zalewie w Czarnocinie. Prace mają kosztować około dwóch milionów złotych.
Fot. UG w Czarnocinie Fot. UG w Czarnocinie

Inwestycja będzie możliwa dzięki pozyskaniu przez gminę dofinansowania z Polskiego Ładu. Jakie prace zaplanowano przy zalewie?

Powstanie strefa dla rodziny o wartości około 600-700 tysięcy złotych, a więc tych atrakcji będzie naprawdę dużo. Oprócz tego zaplanowaliśmy budowę ciągu pieszo-rowerowego o długości około 1,5 kilometra. Przy ścieżce ustawimy także tablice edukacyjne. Zaplanowaliśmy także budowę parkingów dla przyjeżdżających, tak aby stworzyć przestrzeń zachęcającą do przebywania na terenie naszej gminy – mówi Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.

Inwestycja ma być zrealizowana jeszcze w tym roku.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkańcy Gminy ~Mieszkańcy Gminy (Gość)12.02.2023 09:42

Gratulacje i wielkie ukłony dla Wójta Gminy Czarnocin .Wspaniały Gospodarz dbający o swoją Gminę.Dzięki wójtowi jest ogrom inwestycji i inicjatyw -wielkie podziękowania za to.

20


fakt ~fakt (Gość)11.02.2023 13:42

Do naszych włodarzy - można? można, jak się chce.

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)12.02.2023 15:49

Ten reportaż dedykuję jego ekscelencji władyce piotrkowskiego grodu panu Krzysztofowi Chojniakowi. Zobacz Pan,taka skromna gmina i umie coś takiego zrobić, a Piotrków Trybunalski,z taką wspaniałą,królewską przeszłością od dziesięcioleci nie chce czegoś takiego uczynić. Jak Panu nie wstyd,że kontynuuje Pan tradycję olewania zbudowania bazy wypoczynkowej na Bugaju? A teraz pytanie do kandydatów na prezydenta piotrkowskiego grodu: czy ktoś z Was w swoim programie wyborczym ma dokonanie tego heroicznego czynu?

30


... ~... (Gość)11.02.2023 12:03

I tak nie będzie lepiej niż na słoneczko s Piotrkowie. Mamy zjeżdżalnie i coś plastikowego...

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat