Advertisement

Pijany wjechał toyotą na podwórko i ciężko ranił 11-latka

PolicjaOpoczno Czwartek, 03 czerwca 20212025526
Pijany 60-latek stracił panowanie nad samochodem i wjechał na teren podwórka, gdzie bawiły się dzieci. 11-letni chłopiec doznał poważnych obrażeń i został hospitalizowany. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie wykazało blisko 3 promile w organizmie 60-latka.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło w środę około 15.30 w Radzicach Małych w opowiecie opoczyńskim. 60-latek stracił panowanie nad toyotą corollą, uderzył w ogrodzenie posesji, następnie staranował dwa kolejne ogrodzenia i nagle wjechał na podwórko, gdzie bawiły się dzieci. Tam pijany kierowca zakończył swoją podróż. Poważnych obrażeń doznał 11-letni chłopiec, który został przetransportowany do szpitala. Opoczyńscy policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, sprawdzili trzeźwość 60-letniego mężczyzny. Podczas badania okazało się, że kierowca ma ponad 2,6 promila alkoholu. Ponadto na jaw wyszedł kolejny fakt, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

60-latek został zatrzymany. Wkrótce usłyszy zarzuty.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Moniś ~Moniś (Gość)03.06.2021 13:47

Bez pszesady przecież nikomu nic się nie stało

112


Deliver ~Deliver (Gość)03.06.2021 17:15

Jesli nie beda zabierane z urzedu auta takim osoba (niewazne czyja wlasnosc) to nie skonczy sie problem pojanych za kolkiem

60


Dudud ~Dudud (Gość)03.06.2021 14:02

Myślę, że jak sąd zasądzi dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów albo od razu 3 takie zakazy to pomoże.

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.06.2021 18:43

Zamiast zatrzymywać tych ,,piratów"co przekroczą prędkość o 20-30km/h,to codziennie powinny się odbywać niezapowiedziane kontrolę pod względem trzeźwości,tak że 30samochodów w jedną,30 w drugą stronę i pogodzinie powtórka.Możewtedy by się zastanowili,bo nie wiedzieliby kiedy na nich trafi.A tak patologia jeździ jak chce.Czasami zrobią trzeźwy poranek,to wcześniej wszystkich uprzedzą,śmiech.

22


Isisiisw ~Isisiisw (Gość)03.06.2021 12:03

Po Piotrkowie wielu jeździ pijanych albo z odebranym prawkiem.

110


stefan ~stefan (Gość)03.06.2021 13:18

Nie ma kary na tych bydlaków !!!

70


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.06.2021 11:24

Plecy ma galante 2000 batów spokojnie można wklepać przecież zabrać prawko nie przeszkadza jeździć a ręce obciąć w łokciu - o to już pewne trudności by były.

71


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)03.06.2021 11:22

Oby na zawiasach sie nie skonczylo.Skoro juz mial zabrane prawko,to pewnie tez za alkohol.A to juz recydywa plus wypadek z rannymi to na jakies 3 latka powinien isc do paki.Ciekawe z czego zaplaci odszkodowanie rodzicom.Jesli ma rodzine to tylko beda cierpiec przez pijaka.

40


abstynent ~abstynent (Gość)03.06.2021 10:58

No, wiadomo! Najgorsze co może być na drodze, to moczymorda za kółkiem!

110


ifoeflj ~ifoeflj (Gość)03.06.2021 10:32

powinni pokazac twarz podac imie i nazwisko...pedofili ujawniaja a pijanych kierowcow ukrywaja....

100


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement