Advertisement

Pierwszy bal wojowniczki. Przyjdź i pomóż!

Niedziela, 01 października 20231
Już 6 października w Piotrkowie odbędzie się pierwszy bal charytatywny dla Marysi Dzielnej Wojowniczki. Można przyjść, dobrze się bawić, a przy okazji pomóc w rehabilitacji dziewczynki.
Fot. Marysia Dzielna Wojowniczka Fot. Marysia Dzielna Wojowniczka

Bal charytatywny dla Marysi odbędzie się po raz pierwszy.

 Mamy dużo atrakcji. Będzie muzyka na żywo, będzie DJ oraz fotobudka. Zaplanowaliśmy pokazy artystyczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów oraz liczne licytacje. Będzie można wylicytować m.in. piłkę z autografami zawodników Legii, obraz Juliusza Marwega czy różnego rodzaju usługi - wylicza Gabriela Rozwandowicz, mama Marysi. 

Pieniądze, które uda się zdobyć podczas balu zostaną przeznaczone na rehabilitację dziewczynki. 

Marysia urodziła się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Zostało ono jednak dosyć późno zdiagnozowane, bo miała trzy i pół roku. Od tamtej pory zaczęliśmy przygodę z leczeniem i rehabilitacją, która trwa do dziś. Zostały nam tylko nóżki. Marysia sobie bardzo dobrze radzi. Jest po skomplikowanej operacji obu nóg. W tej chwili jesteśmy na etapie powolnego stawania. Cały czas ćwiczymy, jeździmy na rehabilitację, ale jej koszta są coraz wyższe - mówi mama Marysi.

Już niedługo będzie znakomita okazja, aby włączyć się w pomoc dla dziewczynki, a przy okazji świetnie się pobawić. Bal odbędzie się w restauracji Sara. Oprócz zabawy przy muzyce, zaplanowano trzy ciepłe dania, grilla oraz słodkie i wytrawne przystawki. 

 
Na bal można już się zapisywać, a wszelkie informacje na poniższym plakacie.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tomcio20 ~Tomcio20 (Gość)02.10.2023 12:15

Serdecznie zapraszam na bal

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat