Advertisement

Artykuły do tagu: Marysia

Armia dzielnej wojowniczki znów się jednoczy
Rodzinny piknik charytatywny dla Marysi Dzielnej Wojowniczki odbędzie się w sobotę (30.07.2022) we Włodzimierzowie (gm. Aleksandrów). Miejscem spotkania będzie stanica harcerska Karczunek. Korzystając z licznych atrakcji, będzie można wesprzeć 12-letnią Marysię, która zmaga się z dziecięcym czterokończynowym porażeniem mózgowym.
25.05.2020 10:52
Oddali krew dla Marysi
Piotrkowscy policjanci odpowiedzieli na apel o pomoc i podczas niedzielnej zbiórki krwi podzielili się najcenniejszym darem z 7-miesięczną Marysią, dziewczynką, która zmaga się z nowotworem jamy brzusznej. Stowarzyszenie GHE im. płk. Janusza Meleszewskiego II Okręg Policji Państwowej zorganizowało zbiórkę krwi, którą patronatem objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego.
Walczyli dla Dzielnej Wojowniczki
Strażacy, wojownicy aikido i karate oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego wsparli podczas Pikniku "Wojownicy dla Wojowniczki" Marysię, która od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim.
Piknik
Pokazy karate i aikido, a także prezentacje związane z udzielaniem pierwszej pomocy oraz samoobrony dla kobiet czekają na wszystkich, którzy w niedzielę (30 września) wybiorą się na Piknik "Wojownicy dla Wojowniczki". Impreza zostanie zorganizowana by wesprzeć Marysię - Dzielną Wojowniczkę.
Pobiegnij i pomóż Marysi!
Podczas IV Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur będzie można pomóc chorej piotrkowiance. Marysia ma 7 lat, jest wesołą dziewczynką, choć na co dzień zmaga się z ograniczeniami w postaci obustronnego niedowładu kurczowego.
16.09.2017 22:00
Pomagali Marysi [FOTO]
W sobotnie przedpołudnie ponad sto osób wzięło udział w akcji charytatywnej - „Postawmy Marysię na nogi”. Można było jechać na rowerze, biegać czy spacerować z kijkami.
Bieg dla Marysi już w sobotę
Przypominamy że bieg charytatywny dla Marysi zaplanowano na jutro, czyli sobotę. Wezmą w nim udział wszyscy chętni, którzy chcą pomóc stanąć na nogi dzielnej 7-latce z Piotrkowa. Choroba uniemożliwia dziewczynce chodzenie. Jest jednak duża szansa, że Marysia dzięki ciężkiej pracy podczas turnusów rehabilitacyjnych wstanie z wózka inwalidzkiego.
13-letnia Marysia Majewska, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 16 w Piotrkowie zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki i Tańca w Suwałkach. W jej kategorii (12-16 lat) brało udział 56 solistów. Młoda piosenkarka cieszy się z sukcesu i już marzy o kolejnych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat