Advertisement

Piąte miejsce Polonii

ePiotrkow Poniedziałek, 20 czerwca 202214544
64 punkty zdobyli piłkarze Polonii w rozgrywkach IV ligi. Sezon zakończył się w miniony weekend, a poloniści po rozegraniu 34 spotkań uplasowali się na piątym miejscu w ligowej tabeli.
Fot. Adrian Lizakowski/Facebook PKS Polonia Fot. Adrian Lizakowski/Facebook PKS Polonia

Na dorobek 64 punktów złożyło się 20 zwycięstw, 4 remisy oraz 10 porażek. Poloniści zdobyli 64 bramki, a 50 stracili. Zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu był Adrian Malicki, który zdobył 23 bramki. Jedenaście goli strzelił Kacper Piotrkowski, a sześć Mateusz Jakubiak. 

Niewątpliwie udany sezon naszej pierwszej drużyny to zasługa wielu osób, którzy mając na celu dobro klubu, oddają swój czas i serce. Idąc dalej w tym kierunku, możemy być dobrej myśli, że PKS Polonia przysporzy jeszcze wiele radości i powodów do dumy mieszkańcom Piotrkowa - podsumowali działacze PKS Polonii. 


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)21.06.2022 11:11

To jest kompletna żenada, że miasto wielkości Piotrkowa nie ma drużyny co najmniej w III lidze.

02


Lopez 1951 ~Lopez 1951 (Gość)20.06.2022 15:43

Druzyno dzięki za grę oby w przyszłym sezonie było lepiej AVE POLONIA!!!SG

17


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat