Patrycja Noga będzie broniła barw Piotrcovii

MKS Piotrcovia Wtorek, 28 maja 20247
MKS Piotrcovia poinformowała, że od nowego sezonu jej szeregi wzmocni Patrycja Noga. To już trzeci transfer klubu z Piotrkowa Trybunalskiego po zakończonym niedawno sezonie 2023/2024.
fot.: MKS Piotrcovia fot.: MKS Piotrcovia

Do tej pory Patrycja Noga, obrotowa, która jest wychowanką klubu UKS Conrad Gdańsk, występowała w barwach SPR Pogoni Baltica Szczecin, KGHM Zagłębia Lubin oraz MKS FunFloor Lublin. Ze wszystkimi tymi klubami święciła sukcesy na superligowych parkietach oraz w Pucharze Polski. W swoim dorobku ma dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe medale Mistrzostw Polski. W 2016 roku wraz z reprezentacją Polski zdobyła brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata.

Wierzymy że ten transfer podniesie jakość naszej gry oraz pomoże w walce o jak najwyższe cele - napisali przedstawiciele klubu na swojej stronie internetowej.

 

Wcześniej do Piotrcovii dołączyły rozgrywające Aušra Arciševskaja oraz Oliwia Domagalska. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

.... ~.... (Gość)30.05.2024 11:10

Dawno nie było takich transferów do naszego klubu. To są prawdziwe wzmocnienia.

20


Bubble heroes ~Bubble heroes (Gość)29.05.2024 13:22

Młoda i perspektywiczna.

11


Kibic ~Kibic (Gość)28.05.2024 17:51

Dobrze to wygląda, ale żeby powalczyć potrzebujemy 16 dziewczyn. Naliczyłem 14. W zakończonym sezonie w kilku meczach brakowało dłuższej ławki.

22


... ~... (Gość)28.05.2024 10:18

Kolejny dobry transfer. Najpierw najlepsza zawodniczka Litwy - młoda zdolna; następnie duży talent z Polski, teraz doświadczona i bardzo dobra kołowa. Wróble ćwierkają, że prawdziwa bomba przed nami... Zapowiada się ciekawy sezon.

80


logikkk ~logikkk (Gość)28.05.2024 08:32

To już naprawdę dobrze wygląda.No ho ho jak jeszcze miasto dorzuci parę złotych to wracamy do gry o mistrza Polski.I to jest promocja miasta.

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat