Advertisement

Nowy sezon i nowe piłkarskie emocje

ePiotrkow Wtorek, 07 grudnia 2021333410
Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią rozgrywki wznowili piłkarze rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. Wyjątkowo wyrównane były zwłaszcza mecze w I lidze.
fot. M. Cecotka fot. M. Cecotka

 

Na cztery spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej padły aż trzy remisy. Co ciekawe, wszystkie w stosunku 1:1. Tylko w jednym  wyłoniono zwycięzcę. LZS Sulejów pokonał Moszczenicę GG 3:2 i to ta drużyna została pierwszym liderem.


Warto jednak pamiętać, że obrońca tytułu mistrzowskiego Barwil Omega swoje spotkanie z FCC Environment rozegra 12 grudnia.


W II lidze najwyższe zwycięstwo zanotował Emik Brudaki, który nie pozostawił złudzeń Drużynie Starszych Panów (12:1). Swoje mecze wygrały także drużyny Rol-Bestu (3:1 z WKS Proszenie – 3 gole znanego z ligowych boisk Adriana Malickiego), Walewski Team (2:1 z Wikrolem Alplast) i Fajansiarze (2:0 z Czarnymi).


Mecze AHLPN odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax. W pierwszej lidze rywalizuje 10, a w drugiej 8 zespołów. Najbliższa kolejka rozpocznie się w niedzielę 12 grudnia o godzinie 9.00.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jjjjjjjbb ~Jjjjjjjbb (Gość)07.12.2021 23:51

Za Jacka to był cyrk ale były lepsza piłka

21


amazon ~amazon (Gość)07.12.2021 12:12

Nareszcie ktoś pomyślał i nie tylko ciągnie kasę. Jest spiker i lepszy sędzia.

01


Zazdrosnystaryfacet ~Zazdrosnystaryfacet (Gość)08.12.2021 13:33

I oni grają tak bez maseczek, bez 2 metrowego dystansu od siebie? Chyba mocno się zewnętrznie i wewnętrznie dezynfekuja przed meczem, w przerwie i po meczu? Tak pytam. Chciałbym się zapisać do którejś z drużyn. Jak to zrobić, bo mnie zazdrość skręca, że tak sobie normalnie grają i tam żadne źśwfiruózzzssy nikomu nie grożą groźnie??? Dostanę odpowiedź od działaczy lub kapitanów zespołów? Ja to bym chciał do tych Starszych Panów, choć na 3 minuty zagrać, bo tylko potrafię dobre wrażenie robić, stojąc przy linii.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat