Mężczyzna utonął w zalewie? Policja ustala okoliczności śmierci 41-latka

Opoczno Niedziela, 18 lutego 20240
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 41-letniego mieszkańca Krosna. Ciało mężczyzny znaleziono nad zalewem w Opocznie.

Ładuję galerię...

Zgłoszenie o zdarzeniu opoczyńscy policjanci otrzymali w niedzielę przed południem. Służby powiadomili przechodnie, którzy zauważyli leżące w wodzie ciało. Na miejsce wysłano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Niestety na pomoc 41-latkowi było już za późno. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Nasi policjanci na miejscu zabezpieczają wszystkie ślady oraz monitoring. Oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczone dowody mają pomóc śledczym w ustaleniu okoliczności w jakich doszło do śmierci mężczyzny i co było jej bezpośrednią przyczyną – informuje asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy opoczyńskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że zmarły mężczyzna to mieszkaniec Krosna, który pracował w Opocznie. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Opoczna pod nadzorem prokuratora.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat