Advertisement

Kobiety powalczą o puchar

ePiotrkow Czwartek, 25 maja 201722131
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej odbędzie się w sobotę, 27 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Panie będą rywalizować w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Kobiety powalczą o puchar

Będą to pierwsze w Polsce zawody w szermierce klasycznej, organizowane tylko dla kobiet. Panie będą rywalizować o medale w czterech dyscyplinach: szpadzie, szabli i rapierze z lewakiem, oraz najważniejszej - trójboju klasycznym.

 

 - Spodziewamy się około dwudziestu zawodniczek z całej Polski, czekamy także na potwierdzenia zgłoszeń z zagranicy. Na jednych z naszych zawodów w tym sezonie, Pucharze Wrocławia, gościliśmy damsko-męskie reprezentacje szermierzy z Ukrainy i Białorusi - mówi Bartłomiej Mysłek ze Szkoły Fechtunku Aramis.

 

Zmagania pań będzie można podziwiać w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

alejaja ~alejaja (Gość)25.05.2017 17:52

A kiedy będą sukcesy na miarę Pawłowskiego,Wojdy, Parulskiego i innych herosów w skali światowej czy po takich pseudo sportowych dziwolągach ?????

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat