Advertisement

Artykuły do tagu: szermierkaklasyczna

Szermierskie pojedynki na najwyższym poziomie...
...będzie można obejrzeć już 4 listopada w piotrkowskiej Hali Relax. Członkowie piotrkowskiego oddziału Szkoły Fechtunku Aramis - Dragoni-Piotrków po raz piąty zorganizują zawody Nowoczesnej Szermierki Klasycznej (MCF) pod nazwą Puchar Piotrkowa Trybunalskiego. Wszystkie pojedynki będą się odbywać od godziny 13.00 do 16.00. Wstęp wolny.
Panie skrzyżują szpady i nie tylko
II Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej, odbędzie się 26 maja w siedzibie piotrkowskiego ZSP nr 2. Panie będą rywalizować o medale w czterech dyscyplinach: szpadzie, szabli i rapierze z lewakiem oraz najważniejszej - trójboju klasycznym.
Już w niedzielę IV Puchar Piotrkowa w Szermierce Klasycznej
Kilkudziesięciu szermierzy z całej Polski będzie rywalizować w niedzielę o Puchar Piotrkowa, impreza odbędzie się już po raz czwarty.
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Panie rywalizowały w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Kobiety powalczą o puchar
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej odbędzie się w sobotę, 27 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Panie będą rywalizować w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Rekordowy Puchar Piotrkowa
Tegoroczny Puchar Piotrkowa w Szermierce Klasycznej był rekordowy pod względem liczby uczestników, po raz kolejny do Piotrkowa przyjechali czołowi polscy zawodnicy, którzy tradycyjnie rywalizowali używając trzech broni: szpady, szabli i rapiera z lewakiem. Tym razem było ich aż 40.
Szermierze powalczą o Puchar Piotrkowa
Po raz kolejny szermierze z całego kraju przyjadą do Piotrkowa, żeby rywalizować w Pucharze Piotrkowa w Szermierce Klasycznej. Będą to trzecie zawody z cyklu Pucharu Polski 3 Broni.
Szermierski popis w Piotrkowie
Szpada, rapier, szabla - miłośnicy szermierki klasycznej doskonale posługują się każdą z tych trzech broni, o czym można się było przekonać podczas zawodów szermierki klasycznej pod nazwą Puchar Piotrkowa, zorganizowanych przez piotrkowski oddział Szkoły Fechtunku Aramis. Były to także kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski w Szermierce Klasycznej.
Szermierze znów będą się pojedynkować
Miłośnicy białej broni będą mieli okazję, aby na żywo obejrzeć pojedynki szermierzy. W niedzielę, 8 listopada w sali gimnastycznej piotrkowskiego ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38 odbędą się zawody szermierki klasycznej pod nazwą "Puchar Piotrkowa", organizowane przez piotrkowski oddział Szkoły Fechtunku Aramis. Będą to kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski w Szermierce Klasycznej.

Szermierze walczyli o Puchar Piotrkowa
Prawie 30 szermierzy z całego kraju rywalizowało podczas I Pucharu Piotrkowa w Szermierce Klasycznej. Imprezę w takim kształcie zorganizowano po raz pierwszy, choć szermierze z innych klubów regularnie przyjeżdżają do Piotrkowa od kilku lat.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat