Advertisement

Artykuły do tagu: Aramis

Najlepsi szermierze powalczą w Piotrkowie
W niedzielę w hali Relax w Piotrkowie odbędą się XVI Mistrzostwa Polski w Nowoczesnej Szermierce Klasycznej. Zawody będą ukoronowaniem całego sezonu składającego się z serii zawodów eliminacyjnych do Pucharu Polski.
Najlepsi szermierze walczyli w Piotrkowie
W Piotrkowie zakończyły się XV Mistrzostwa Polski w Nowoczesnej Szermierce Klasycznej. Najlepsi szermierze do niedzieli rywalizowali w hali Relax
VI Puchar Piotrkowa Trybunalskiego w szermierce klasycznej już w ten weekend
To będą trzecie w tym roku zawody z cyklu Pucharu Polski Trzech Broni i ostatnie, podczas których będzie można wywalczyć kwalifikacje do tegorocznych Mistrzostw Polski w Szermierce Klasycznej. Szermierze będą rywalizować 10 listopada w siedzibie piotrkowskiego ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego.
Panie skrzyżują szpady i nie tylko
II Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej, odbędzie się 26 maja w siedzibie piotrkowskiego ZSP nr 2. Panie będą rywalizować o medale w czterech dyscyplinach: szpadzie, szabli i rapierze z lewakiem oraz najważniejszej - trójboju klasycznym.
Kobiety powalczą o puchar
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej odbędzie się w sobotę, 27 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Panie będą rywalizować w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Rekordowy Puchar Piotrkowa
Tegoroczny Puchar Piotrkowa w Szermierce Klasycznej był rekordowy pod względem liczby uczestników, po raz kolejny do Piotrkowa przyjechali czołowi polscy zawodnicy, którzy tradycyjnie rywalizowali używając trzech broni: szpady, szabli i rapiera z lewakiem. Tym razem było ich aż 40.
Szermierze powalczą o Puchar Piotrkowa
Po raz kolejny szermierze z całego kraju przyjadą do Piotrkowa, żeby rywalizować w Pucharze Piotrkowa w Szermierce Klasycznej. Będą to trzecie zawody z cyklu Pucharu Polski 3 Broni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat