Advertisement
artykuł sponsorowany

Kino Helios już świętuje Dzień Dziecka (zdjęcia)

Sobota, 28 maja 2022
Święto najmłodszych w piotrkowskim kinie Helios rozpoczęło się wcześniej niż zwykle. Atrakcje dla dzieci zaplanowano nie tylko na środę (01.06), ale też w ten weekend (28-29.05). Premierowe pokazy uświetniają konkursy i dodatkowe atrakcje.

Ładuję galerię...

- Sobota i niedziela to czas, kiedy dzieci mogą spotkać w kinowym hallu postacie z bajek Disneya - Myszkę Miki i Minnie. Dodatkowo zapraszamy na pokazy tresury psów, malowanie buziek i kolorowanie własnej koszulki czy torby na zakupy - wymienia Patrycja Martynelis-Szmitka z piotrkowskiego kina Helios.

W niedzielę na najmłodszych będzie czekała gigantyczna gra, w której pionkiem jest gracz. Można się będzie także wykazać sprytem w familijnych kręglach. A do tego na ekranach przygotowano premierowe pokazy takich filmów jak - "Dogtanian. Psi muszkieter", "Pan Wilk i spółka. Bad guys" oraz "Detektyw Bruno".


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat