Reklama

Jedna osoba ranna w wypadku w gminie Ujazd

ePiotrkowTomaszów Środa, 05 grudnia 201862538
Warunki drogowe na drogach naszego regionu w środę rano nie były najłatwiejsze. Przekonał się o tym między innymi 62-letni kierowca autobusu, który przejeżdżając przez Skrzynki w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym.

Ładuję galerię...

W środę około 7.30 kierujący autobusem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa, prowadzonego przez 72-letniego mężczyznę. Starszemu mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, został zabrany do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.

 

Na miejscu zdarzenia działały dwie jednostki policji, strażacy z Ujazdu, Tomaszowa Mazowieckiego i Przesiadłowa oraz jeden Zespół Ratownictwa Medycznego.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)05.12.2018 21:28

Piotrków Tryb. ul.Łódzka aż do wiaduktu, godzina 5:30 rano. Żadne służby nie wyjechały na ulicę. A na drodze gołoledź. Panie Prezydencie czas już przestać świętować wygraną w wyborach, czas już obudzić. To dzisiaj przed Pana domem było lodowisko na ulicy.

10


gość ~gość (Gość)05.12.2018 23:45

Zamiast narzekać, trzeba było wybrać na prezydenta innego kandydata. Teraz macie efekty. Czas zaorania Piotrkowa bliski.

11


gość ~gość (Gość)05.12.2018 20:01

Zarząd dróg ma to nisko na plecach.

20


kiero_pkow ~kiero_pkow (Gość)05.12.2018 15:58

Najlepiej stwierdzić, że nie dostosował prędkości.. Dziś w Piotrkowie były super warunki... BRAWO zarząd dróg..

70


X2 ~X2 (Gość)05.12.2018 18:03

W Piotrkowie tak przygotowani do zimy ,że ta znowu ich zaskoczyła tak dziś było w większości naszego województwa miałem okazję się sam przekonać. Można by Wójta w Moszczenicy pochwalić za posypanie dróg reszta zaspała tak jak Wolbórz i reszta gmin z Piotrkowem na czele

10


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat