Artykuły do tagu: Skrzynki

Śmierć na torach kolejowych
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (7 września) po północy w powiecie tomaszowskim. W okolicy miejscowości Skrzynki, poszukiwano osoby zaginionej. Niestety po około 30 minutach okazało się, że została ona potrącona przez pociąg. Nie przeżyła tego wypadku.
Rada Powiatu przeciwko zakupowi środków higienicznych dla kobiet
Radni powiatowi podczas ostatniej sesji odrzucili petycję „w sprawie umieszczenia skrzynek ze środkami higienicznymi na czas menstruacji w miejscach użyteczności publicznej i budynkach samorządu”. Propozycję partii Lewica Razem za zasadną uznał tylko Oskar Kuliński z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - Początkowo tytuł petycji mógł wydawać się zaskakujący. Jednak jej treść była merytoryczna i opierała się ona na rzetelnych danych – komentuje swoje poparcie radny.
Jedna osoba ranna w wypadku w gminie Ujazd
Warunki drogowe na drogach naszego regionu w środę rano nie były najłatwiejsze. Przekonał się o tym między innymi 62-letni kierowca autobusu, który przejeżdżając przez Skrzynki w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym.
TBS -  Jak przekonać  Administrację,  żeby usunęli zagrożenie z mojego mieszkania?
Stare skrzynki z bezpiecznikami liczą lata 70-te (są zagrożeniem dla domowników- przegrzewają się i iskrzą).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat