Advertisement

Inauguracja sezonu halowego pod znakiem remisów

OSiR Wtorek, 06 grudnia 20224
Halowy sezon 2022/23 zainaugurowali piłkarze-amatorzy. W obecnych rozgrywkach startuje piętnaście zespołów. Zrezygnowano z podziału na dwie ligi. Co pokazała pierwsza kolejka?
ALPN ALPN

Przede wszystkim to, że drużyny które w ubiegłym sezonie występowały na drugim poziomie rozgrywkowym znacząco nie odbiegają poziomem od tych z pierwszej ligi.

Być może za wcześnie  na poważniejsze  wnioski, ale jednak swoje mecze zremisowały: niedawny drugoligowiec Walewski Team z brązowym medalistą poprzednich rozgrywek LZS Sulejów (1:1), WKS Escobar Proszenie (dawniej II liga) z FCC Environment (1:1), Fajansiarze Calcio (II liga) z Eko Lukiem (0:0) i – co jest największą niespodzianką – Drużyna Starszych Panów (II liga) z Met Stalem (2:2).

Tylko 3:2 utytułowana Starówka pokonała debiutujący w rozgrywkach halowych zespół MJ Meble Na Wymiar, a Prym – Galeria Wnętrz nieznacznie wygrał z zespołem Orlik Bujny (debiutant)  2:1. Zwycięstwo 1:0 zanotowała Ekipa Emik Brudaki, będąca połączeniem dawnej Ekipy PTB i Emika Brudaki. Przeciwnikiem EEB był kolejny debiutant, przynajmniej z nazwy – Zbyszko Ogrody. Pauzowała najbardziej utytułowana amatorska drużyna w Piotrkowie Barwil-Omega.

Mecze Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax. Druga i trzecia kolejka już w najbliższą sobotę i niedzielę od godziny 9.00.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ono onoranga09.12.2022 19:23

Proszenie napisz gdzie się spotykacie pograć to podjade

00


ono onoranga07.12.2022 19:06

Kto potrzebuje bramkarza???? Można napisać na priv

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat