Hokejowy wynik w lidze amatorskiej

Wtorek, 05 października 202114853
W czwartej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej niezwykłą skutecznością strzelecką popisały się dwie drużyny. Wyczyn jednej z nich to pewnego rodzaju niespodzianka.
Starówka-FCC Environment

Bardzo rzadko w meczu piłkarskim pada 15 (piętnaście!) goli. Zwłaszcza takim, który trwa 50 minut. Nawet jeśli to rywalizacja zespołów amatorskich. A tak właśnie było w spotkaniu drużyny Prym Galeria Wnętrz ze Starszymi Panami.

Ci ostatni do 4. kolejki nie zdobyli punktu, strzelając zaledwie jedną bramkę. Ale w meczu z faworytem, byłym mistrzem ligi i liderem, debiutujący w rozgrywkach zawodnicy aż sześciokrotnie potrafili pokonać bramkarza rywali. Co prawda sami stracili dziewięć goli, ale i tak widać w ich grze spory progres. Prym-Galeria Wnętrz - Starsi Panowie 9:6.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 4. kolejki mistrz Barwil Omega wygrał z Moszczenicą GG 2:1. Najwyższe zwycięstwo odniósł Met-Stal (5:1 z Eko Lukiem). Ponownie wygrała Starówka (1:0 z FCC Environment), a w spotkaniu Ekipa PTB - Flexipal padł remis 1:1. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli za to zawodnicy WKS Proszenie (3:1 z Rol-Bestem).

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendy od godziny 9.00 na boisku przy ulicy Żwirki.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic 1981 ~kibic 1981 (Gość)05.10.2021 16:17

Eko Luk ma najwięcej do powiedzenia, najwięcej zawodników, trenera z którego wszyscy mają bekę i dostaje największy łomot.

30


El Capitan ~El Capitan (Gość)05.10.2021 20:33

Nasza drużyna nie nazywa się Starsi Panowie, ale Drużyna Starszych Panów - w skrócie DSP.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat