Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Rozprzy

Region Poniedziałek, 01 lipca 20247
W niedzielę (30.06.2024) na stadionie sportowym GKS Czarni Rozprza odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 11 drużyn w tym trzy drużyny kobiece. W sekcji kobiecej wystartowały drużyny z OSP w Straszowie, Mierzynie, i Starej Wsi, natomiast w sekcji męskiej drużyny z OSP w Rajsku Małym, Lubieniu, Białocinie, Cekanowie, Starej Wsi, Mierzynie, Straszowie i Łazach Dużych. Podczas zawodów drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach – sztafecie 7 × 50 metrów oraz ćwiczeniach bojowych.

Ładuję galerię...

Po zaciętej i wyrównanej walce w sekcji kobiet zwycięską drużyną okazała się drużyna z OSP w Straszowie w składzie: Ewelina Nicińska – dowódca, Weronika Andryszkiewicz, Katarzyna Hebda, Martyna Roksela, Izabela Wijas, Ewa Rybak, Maja Kalużna, Elżbieta Rajska oraz Martyna Lasek. Na drugim miejscu znalazła się drużyna z OSP w Starej Wsi, a trzecią pozycję zajęła drużyna z OSP w Mierzynie.

 

W sekcji męskiej trzecie miejsce zajęła OSP ze Straszowa, drugie miejsce przypadło OSP z Rajska Małego, a pierwsze miejsce zajęli dotychczasowi obrońcy tytułu - strażacy z OSP w Starej Wsi w składzie: Damian Stańczak – dowódca, Kacper Krasoń, Daniel Zimny, Marcin Jarosz, Jakub Pielużek, Krzysztof Skóra, Krystian Włodarczyk, Mateusz Świstak oraz Filip Sobański.

 

Komisję sędziowską powołał Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy, sędzią głównym zawodów był komendant Gminny Artur Kropiś, a sędzią startowym wice prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Zbigniew Stańczak. Puchary dla zwycięskich drużyn wręczyli: prezes zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy Artur Cubała, burmistrz Rozprzy Paweł Kowalczyk oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Rozprzy Agnieszka Piwowarska.

 

źródło: Gmina Rozprza.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Były zawidnik ~Były zawidnik (Gość)01.07.2024 14:57

Gdzie te czasy kiedy drużyna kobieca i meska z Rozprzy nie mieli sobie równych? Obecne czasy bojówki i sztafety nawet nie zbliżają się do czasów dawnych 34,50 bojówka 52 sekundy sztafeta. Teraz to tylko mogą o takich czasach pomarzyć

41


Roozprzaninn ~Roozprzaninn (Gość)01.07.2024 15:27

Dlaczego Rozprza i Niechcice nie startują? Dwie największe jednostki w gminie.

20


go?ć_ ~go?ć_ (Gość)01.07.2024 16:57

Obecne władze nie współpracują z organizacjami z terenu gminy y nie mówiąc już o innych gminach czy wyżej.
Tak obiecywał a żaden wniosek nie został złożony, choć są konkursy a dofinansowanie było 100% w niektórych.
Wstyd panie burmistrzu

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat