Duży remont szpitala wystartował

Środa, 18 stycznia 20239
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się remont. Chodzi o jedną z największych inwestycji w historii lecznicy, czyli o kompleksową termomodernizację budynków szpitalnych.

Ładuję galerię...

Realizacja tego przedsięwzięcia ma pomóc w zmniejszeniu kosztów utrzymania szpitala, ale jak podkreślają jego przedstawiciele, przede wszystkim poprawi komfort pracy pracowników i hospitalizacji pacjentów.

Zakres prac termomodernizacyjnych będzie polegał między innymi na robotach ziemnych, a więc głębokich wykopach oraz pracach wysokościowych. Mimo odpowiedniego ogrodzenia i oznakowania terenu robót, prosimy  o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o wyrozumiałość i cierpliwość. W związku z remontem mogą wystąpić utrudnienia w zaparkowaniu samochodów pod budynkiem poradni specjalistycznych, pod budynkiem głównym oraz pod pawilonami - informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego. 

 

Wartość inwestycji to ponad 20 mln zł. Zadanie jest finansowane z kilku źródeł zewnętrznych, w tym dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Prace mają się zakończyć do końca 2023 roku.

 POLECAMY


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gruba Berta ~Gruba Berta (Gość)18.01.2023 19:24

Co na to Marta z wewnętrznego

21


Gościu ~Gościu (Gość)20.01.2023 22:42

A co ma kompleksowa termomodernizacja budynków do poprawy komfortu pracy pracowników ? W jaki sposób poprawi to komfort ?

10


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)19.01.2023 12:50

Po co ocieplanie budynków jak lekarzy nie ma i za chwilę szpital podzieli los tego miejskiego bo na to się zanosi.
Samą uprzejmości\ą personelu nikogo tu nie wyleczą

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.01.2023 18:39

a jakieś dodatkowe (w zamian za zablokowane) miejsca postojowe zapewniono ?

20


:] ~:] (Gość)18.01.2023 17:32

Ilu lekarzy już się zwolniło ze szpitala?
Ile oddziałów zamkną w niedługim czasie?

30


Gdzie tu logika ~Gdzie tu logika (Gość)18.01.2023 13:29

Wydadzą 20 mln a zaoszczędzą grosze?

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat