Dorota Jankowska powalczy o Sulejów. Zaprezentowała swoją drużynę

Region Poniedziałek, 26 lutego 202451
Dorota Jankowska z ramienia KWW Przymierze Samorządowe powalczy o fotel burmistrza Sulejowa. Oficjalna prezentacja kandydatki odbyła się podczas spotkania w sali OSP w Sulejowie. Poznaliśmy także kandydatów tego komitetu do Rady Powiatu Piotrkowskiego oraz Rady Miasta i Gminy Sulejów.

Ładuję galerię...

W spotkaniu, które zorganizowano w sali OSP w Sulejowie, uczestniczyło ponad 100 osób. Jego głównym punktem była prezentacja kandydatki KWW Przymierze Samorządowe na burmistrza Sulejowa. Dorota Jankowska zmierzy się z obecnym burmistrzem Wojciechem Ostrowskim, który już wcześniej ogłosił swoją decyzję o ubieganiu się o reelekcję.

Niezwykle ważna będzie zmiana jakości w wielu obszarach: kulturze pracy, strategicznego podejścia do zarządzania gminą oraz to, co niezwykle ważne, czyli ludzie. Jesteśmy wszyscy blisko ludzi i tak zamierzamy kontynuować naszą kampanię i całą współpracę ze społecznością sulejowską. Jest bardzo wiele postulatów, a te najważniejsze dotyczą poprawy życia mieszkańców, najróżniejszych aspektów współpracy z organizacjami pozarządowymi, sposobów finansowania wszystkich zamierzeń, które planujemy. Niezmiernie ważne są też inwestycje, które trzeba wykonać w tej gminie, bo rozwój gminy jest najważniejszy. Nie stać już nas na stracenie jakiejkolwiek szansy - mówiła w rozmowie z naszym reporterem Dorota Jankowska.

 

Kandydaci do Rady Powiatu Piotrkowskiego:

 

1)      Mariusz Stobiecki

2)      Janusz Błaszczyński

3)      Anna Lasek

4)      Aleksandra Szkodzińska-Zajączkowska

5)      Jolanta Nowicka

6)      Ireneusz Czerwiński

 

Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Sulejów:

 

Okręg 1 - Grażyna Michalska

Okręg 2 - Piotr Ryszka

Okręg 3 - Magdalena Gizeweter-Morąg

Okręg 4 - Grzegorz Królik

Okręg 5 - Ireneusz Kuczyński

Okręg 6 - Adam Stobiecki

Okręg 7 - Alina Błaszkowska-Pałac

Okręg 8 - Szymon Leszto

Okręg 9 - Rafał Kulbat

Okręg 10 - Damian Kuśmierski

Okręg 11 - Mariusz Szczęsny

Okręg 12 - Sylwia Gorzelak

Okręg 14 - Konrad Gosławski

Drużyna jest niezwykle zaangażowana. Zgromadziliśmy grupę 14 osób, które są bardzo zmotywowane, zarówno do pracy w samej kampanii, jak i niezmiernie kreatywne w podejściu do rozwiązywania problemów. Mój program wyborczy jest sumą wszystkich dyskusji, które oni wypracowali w swoim terenie. Diagnozę mamy bezpośrednio od ludzi, bo my jesteśmy blisko ludzi - mówiła kandydatka na burmistrza Sulejowa.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (51)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

PoWiAt ~PoWiAt (Gość)28.02.2024 22:08

Ten śmieszny mezalians Czerwiński-Stobiecki-Jankowska, to przecież Pani przyłożyła rękę do ich zwolnienia z Urzędu w Sulejowie za brak kompetencji i nieprawidłowości jakie narobili a teraz Pani startuje z nimi ramię w ramię, to już są super kandydatami na radnych do Powiatu, jak to historia lubi zawracać koło, oni Panią zatrudnili w Powiecie i teraz trzeba się odwdzięczyć!!!!!

61


karmawraca ~karmawraca (Gość)27.02.2024 11:16

Może w końcu będzie jakiś porządek i perspektywa rozwoju dla Gminy z takim potencjałem. Pani Dorota i większość jej zespół daje nadzieję.

77


dream team ~dream team (Gość)27.02.2024 21:51

Dosłownie drużyna marzeń, kolejny raz wybór między dżumą a cholerą.

71


myśl ~myśl (Gość)27.02.2024 07:26

z tej listy to jedynie pan CZERWIŃSKI coś sobą reprezentuje , zacznijmy pytać o PODWYŻKI PODATKÓW które dostaliśmy ,kto i jak głosował ? bo za podniesieńiem SOBIE DIET to chyba była fantastyczna zgoda ,ciemny lud i tak kupi,,,,,,,,,,,,,,,

74


pup ~pup (Gość)28.02.2024 22:13

Kandydatka z Piotrkowa, od Chojniaka wsadzona na wiceburmistrza, teraz z Przymierza idzie z PSL, kolejny kandydat namaszczony przez Elity Piotrkowskie!!!!

52


Władek K-K ~Władek K-K (Gość)28.02.2024 12:06

Przecież to prawie sam PSL! Dlaczego wstydzą się swojego szyldu?

32


Podklasztornik ~Podklasztornik (Gość)28.02.2024 12:08

Dlaczego nikt nie daje szansy młodym ludziom? W kółko ci sami do koryta.

72


AdamSul ~AdamSul (Gość)26.02.2024 23:09

Świetna kandydatka! Powodzenia, trzymam kciuki. Dość pisowskiego Wojtka.

87


Adrew ~Adrew (Gość)28.02.2024 09:53

Ta Pani już była i się nie sprawdziła. Dziękujemy za te oszustwa z kampanii

23


sarmata ~sarmata (Gość)28.02.2024 08:40

No jaki ten burmistrz jest to jest. Może i ciężki w komunikacji ? Popełnił błędy, które krytykujemy. Jednak jest nasz lokalny sulejowski, nie piotrkowski. Ta Pani ? Myślę, że żeby zostać burmistrzem naszej Gminy Sulejów trzeba dać z siebie jednak więcej niż powieszenie baneru. Obecny burmistrz w 2014 zrobił wtedy więcej i dlatego wygrał z poprzednikiem.

73


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat