Advertisement

Dobry występ Piotrkowianina podczas turnieju w Mielcu

Piotrkowianin Niedziela, 22 sierpnia 202119203
Dwie wygrane przyniósł naszej drużynie mielecki Memoriał im. Antoniego Weryńskiego. Tym samym nasi szczypiorniści niemal zakończyli sparingową serię meczów przed nowym sezonem w PGNiG Superlidze. W planach jest jeszcze tylko jedno spotkanie - w Opolu z miejscową Gwardią.
fot. Piotrkowianin fot. Piotrkowianin

 

Pierszym rywalem Piotrkowianina była czeska drużyna KH Koprivnice - szósty zespół najwyższej klasy rozgrywkowej naszych południowych sąsiadów. Nasi szczypiorniści wygrali pewnie 42:34 (22:19) prezentując dużo widowiskowych akcji i skuteczną grę..

 

Piotrkowianin - KH Koprivnice 42:34 (22:19)

Piotrkowianin: Ligarzewski, Kot, Chmurski - Wawrzyniak 1, Matyjasik 3, Sadowski 4, Babicz 4, Swat 11, Doniecki 4, Mosiołek 3, Stolarski 4, Surosz 3, Szopa 1, Pożarek 1, Pacześny 3.


W drugim meczu turnieju nasza drużyna wygrała z Padwą Zamość 28:21(12:8). Jak podkreślił po spotkaniu trener Bartosz Jurecki nasz zespół zawsze się dobrze czuje w Mielcu i te dwa spotkania zapisuje na duży plus. Kilku naszych zawodników odczuwa po tym turnieju urazy i miejmy nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia. - Jestem zadowolony z zaangażowania i z obrony. Z konieczności musiałem próbować różnych rozwiązań w ataku, jak gra na dwóch obrotowych. Musimy się jak najszybciej zregenerować, policzyć straty. Daję zawodnikom dwa dni odpoczynku - powiedział nasz szkoleniowiec.


Piotrkowianin - Padwa Zamość 28:21 (12:8)
Piotrkowianin: Ligarzewski, Kot, Chmurski - Wawrzyniak 2, Matyjasik 4, Sadowski, Babicz 6, Swat 8, Doniecki 1, Surosz 2, Szopa 2, Pożarek 1, Pacześny 2


W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bus ~Bus (Gość)22.08.2021 12:10

Dostali duży zastrzyk pieniężny z UM to chłopaki grają. Ciekawe na ile starczy tej kasy.

11


spr. ~spr. (Gość)22.08.2021 11:20

W końcu Piotrkowianin pokonał znaczące potęgi lig polskich i zagranicznych.

22


jakub ~jakub (Gość)22.08.2021 09:50

A Piotrcovia wczoraj przegrała z Jarosławiem na turnieju w Lubinie.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat