Advertisement

Chrześcijańskie spotkanie młodych w Moszczenicy

ePiotrkowRegion Wtorek, 14 czerwca 20223
W najbliższy czwartek na terenie amfiteatru w Moszczenicy odbędzie "Chrześcijańskie spotkanie młodych". Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń. Będą wspólne modlitwy i procesja, ale także inscenizacja, przeciąganie liny czy zapasy... w sutannach i komżach.
Fot. K. Rudzki Fot. K. Rudzki

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:30. Będzie modlitwa do Ducha Świętego i symboliczne wypuszczenie 500 gołębi. Następnie zaplanowano koncert i inscenizację oraz przeciąganie liny. 

O 20:45 odbędzie się uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem, a nieco później w programie znalazła się nieco luźniejsza odsłona wydarzenia, czyli pokaz walk zapaśniczych w wykonaniu księży i ministrantów. Na koniec przewidziano koncert zespoły Exodus 15 oraz wspólny taniec popularnej "Belgijki". 

Wystarczy zabrać ze sobą rodzinę, telefon, dobrych humor i pozytywne nastawienie do bliźniego - zapraszają organizatorzy, dodając, że w trakcie trwania imprezy będzie prowadzona zbiórka żywności, chemii i kosmetyków dla uchodźców z Ukrainy. 

Podczas trwania imprezy będzie odbywał się także konkurs murali na ogrodzeniu amfiteatru.  

 


Zainteresował temat?

1

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kolo ~kolo (Gość)15.06.2022 21:53

Brawo! Tak trzymać!

10


He he ~He he (Gość)14.06.2022 16:10

Zapasy księży,o wreszcie coś ciekawego!

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat