Advertisement

Biegiem, z kijkami, a może na rowerze? Sportowe wsparcie WOŚP po raz kolejny na Wierzejach (ZDJĘCIA)

Niedziela, 29 stycznia 20232
Już po raz siódmy odbył się w Piotrkowie bieg "Policz się z cukrzycą". Było tak dużo chętnych, że zabrakło numerów startowych.

Ładuję galerię...

Było przygotowanych 180 numerów startowych, a chętnych jak się okazało było dużo dużo więcej. Po rozgrzewce uczestnicy wyruszyli na trasę. Jest chłodno, ale wszystkich rozgrzewamy ciepłym posiłkiem i oczywiście wspaniałą atmosferą. W tym roku akcja odbywa się wspólnie z Klubem Pokijkowani, Harcem i Human Machine - relacjonuje Agnieszka Chwałowska z Fudu Sport Team.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również nordic walking.

Zgłosiło się ponad 60 osób, aby w szczytnym celu maszerować z kijkami. To nasze drugie wydarzenie tego typu. W poprzednim roku nie dopisała nam pogoda, więc było mniej ludzi. Dziś jest nas bardzo dużo. Dla tych, którzy ukończą marsz mamy ciepła zupę, ciasto, kawę, herbatę. Dzieje się i na pewno w przyszłym roku też nas tu spotkacie - mówi Milena z Pokijkowanych Nordic Walking Piotrków Trybunalski.

Na mecie uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

 

Do przebiegnięcia był dystans 5 km, na rowerze do przejechania 8 km, natomiast ci, którzy wybrali nordic walking, mieli do przejścia 3 km.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tola ~Tola (Gość)29.01.2023 13:19

Ja tam za darmo nie biegam

33


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat