Advertisement

Biegiem i rowerem, by pomóc Piotrowi

Region Niedziela, 11 września 20220
Biegacze, rowerzyści oraz miłośnicy spacerów nordic-walking spotkali się w niedzielę (11.09.2022) w w lesie między Moszczenicą a Rakowem, by wziąć udział w biegu charytatywnym "Szczęśliwa 7". Organizatorzy postanowili w ten sposób wspomóc w walce o zdrowie Piotra Kucharczyka, który walczy z ostrą białaczką szpikową.

Ładuję galerię...

Przedsięwzięcie pozwoliło z jednej strony zgromadzić środki na leczenie Piotra, z drugiej zaś promować odpowiedzialne, zdrowe i trzeźwe życie. Poprzez profilaktykę i edukację chcemy zachęcać uczestników do budowania swoich relacji na trwałych wartościach - wyjaśniają organizatorzy.

 

Piotr Kucharczyk, dla którego zgromadzili się miłośnicy aktywności fizycznej ma 41 lat. Jego hobby to wycieczki w górach. To jego druga walka z nowotworem. Obecnie choruje na ostrą białaczkę szpikową. Pomimo ciężkiej choroby nie traci pogody ducha i wierzy, że już niedługo wróci na górskie szlaki.

 

Ostatecznie w imprezie udział wzięło ponad 200 osób. Wśród nich był również pan Piotr.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat