Białe święta?

ePiotrkow Piątek, 24 grudnia 202116028
Białe drogi i chodniki. W od rana sypie śnieg, warunki do jazdy są bardzo trudne. Główne drogi są przejezdne. Gorzej jest na drogach osiedlowych, gdzie miejscami zalega kilkucentymetrowa warstwa białego puchu. Uważajcie!

 

 

Aura zrobiła nam prezent na święta. Niestety w naszym regionie śnieg będzie przechodzić w deszcz, a padać będzie jeszcze przez kilka godzin.  Temperatura w piątek utrzyma się na małym plusie (2-3 stopnie), ale od soboty mróz. Będzie pięknie, ale ślisko!

 

 

Przypominamy również o obowiązku odśnieżania chodników. Zadbajcie o własne bezpieczeństwo przechodniów. Właściciel nieruchomości musi zadbać o pozbycie się z chodnika nie tylko śniegu i lodu, ale też zalegającego błota. 

 

 

 

A co nas czeka w święta ? Szczegóły poniżej.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Henryk ~Henryk (Gość)24.12.2021 10:58

Aha czyli chodnik muszę odsnieżyc itp bo mój, ale wypić piwa przed domem już nie mogę bo publiczny.
Przymus to nie obowiązek ????

42


Hmmm ~Hmmm (Gość)24.12.2021 10:34

W końcu mamy białą Wigilię :) Od paru lat mieliśmy w tym czasie temperatury na plusie, słońce albo deszcz. Teraz mamy śnieżne święta. Tak jak powinno być. Wesołych świąt dla Redakcji i Czytelników (również dla tych nieco bardziej narzekających w komentarzach) :)

31


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)24.12.2021 10:31

Zma znowu zaskoczyla drogowcow.Wyszedlem na zakupy kolo 7 rano.Na osiedlu pioma zasypane wszystko.Plugi i gospodarze domow pojawili sie na szczescie z malym opoznieniem.

10


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)24.12.2021 08:26

Bez kościola (bo przecież kowid, obostrzenia i nie wiem co jeszcze) to te święta będą CZERWONE, a nie białe !

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat