Advertisement

Będzie można pograć w nowym miejscu

ePiotrkowRegion Czwartek, 11 sierpnia 202228752
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace idą już pełną parą.
fot.: Urząd Gminy w Czarnocinie fot.: Urząd Gminy w Czarnocinie

Inwestycja jest elementem większego projektu pn.: „Rozwój infrastruktury, służącej edukacji ogólnej na terenie Gminy Czarnocin".

Najistotniejszym elementem inwestycji jest budowa nowego obiektu dla szkoły w Szynczycach, gdzie powstaną: boisko do piłki nożnej, dwa boiska do piłki koszykowej, boisko do siatkówki, kort i ścianka do tenisa ziemnego, dwa piłkochwyty oraz miejsca parkingowe i ogrodzenie całego terenu - wylicza Roman Miksa, wójt gminy Czarnocin.

Całkowity koszt inwestycji przekracza milion złotych. Jej realizacja powinna się zakończyć do końca wakacji, tak aby w nowym roku szkolnym uczniowie mogli skorzystać z oddanej do użytku infrastruktury.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grażyna ~Grażyna (Gość)11.08.2022 12:04

Ale po co miałabym jechać do Szynczyc? No powiedzcie sami, po co.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat