Advertisement

Bajka jak lekcja

ePiotrkowRegion Czwartek, 17 listopada 20220
W listopadzie, najmłodsi uczniowie z gminy Grabica gościli w murach swoich szkół aktorów z Teatru Króla. Artyści zaprezentowali spektakl pt. „Przygody zazdrosnego Liliputka”, niosący ze sobą wartości wychowawczo-profilaktyczne.

Ładuję galerię...

Przedstawienie zostało zrealizowane w ramach działań Gminnego Programu Profilaktycznego Gminy Grabica i ukazywało zachowania różnych postaci zwierząt, które posiadają ludzkie cechy charakteru. W jego trakcie przybliżone zostały dzieciom zasady dobrego zachowania m.in. szacunek do drugiej osoby, pomoc drugiemu człowiekowi w potrzebie, czy kultura słowa. Zwrócono także uwagę na zagadnienia związane z profilaktyką uzależnień.

Spektakl pełen dynamicznych, humorystycznych dialogów, ciekawa oprawa muzyczna oraz interakcja działań scenicznych z publicznością spotkał się z gorącym przyjęciem młodych widzów. Mamy nadzieję, że przekazane treści skłonią naszych uczniów do przemyśleń i pozostawią pozytywny ślad w ich głowach - relacjonują organizatorzy i nauczyciele.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat