Artykuły do tagu: spektakl

W imieniu Teatru Kultura chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasz spektakl teatralny które zagramy już 16 kwietnia w Sali Teatralnej MOK w Piotrkowie Trybunalskim.
Spektakl na Dzień Kobiet
Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. 7 marca na deskach sceny moszczenickiego Gminnego Ośrodka Kultury wystawiony będzie spektakl komediowy pt. "Biuro (nie)matrymonialne". Sztuka w wykonaniu aktorów Teatru w Sam Raz będzie prezentem z okazji dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet.
„Ławeczka w słońcu” najnowsza komedia w amerykańskim stylu
Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark. Sala Teatralna MOK w Piotrkowie, al. 3 Maja 12, 25 lutego o godz. 17:00.
Piotrkowianie zaprezentowali
Uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprezentowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli 'ZEMSTA' na podstawie dzieła Aleksandra Fredry. Sala Widowiskowa piotrkowskiego MOK-u wypełniła się publicznością, która reagowała żywiołowo na to, co dzieje się na scenie.
Wyjątkową lekcję historii dostali widzowie spektaklu "Niepodległa Folklorem Malowana", którzy licznie przybyli w niedzielny wieczór (08.10) do Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie. Przedstawienie pokazało czas dążenia społeczności wsi piotrkowskiej do odzyskania niepodległości.
Kolejna odsłona
Niepodległa Folklorem Malowana. Pod taką nazwą odbędzie się spektakl przygotowany przez Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej 'Piotrkowianie'. Początek przedstawienia w niedzielę (08.10) o godz. 18 w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie. Inscenizacja przypomni o 160. rocznicy powstania styczniowego i cenie, jaką za wolność płaci naród.
„W imię godności. Kolbe” – wystawa zwiastująca spektakl w piotrkowskim MOK-u
W galerii Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 oglądać można od dziś ekspozycję poświęconą życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wystawa jest wprowadzeniem do widowiska opartego na biografii świętego, którego premierę zaplanowano na 3 września.
"Jest Jedna Jedyna” to spektakl słowno-muzyczny, który odbędzie się 13 sierpnia w Wolborskim Centrum Kultury. W programie wydarzenia znalazły się monodram kabaretowy ”Wieczny tułacz” w reżyserii Tadeusza Wiśniewskiego oraz koncert kapeli Fakiry z piosenkami okresu międzywojennego.
Spektakl słowno-muzyczny
Stowarzyszenie Folkloru Miejskiego AGRAFA oraz Wolborskie Centrum Kultury zaprasza 13 sierpnia o godz. 19:00 na spektakl słowno-muzyczny „Jest Jedna Jedyna”.
Zła wiedźma zawita w amfiteatrze miejskim
Kolejna odsłona cyklu "Wakacyjne teatrzyki" jak zwykle we wtorek. Tym razem dziecięca publiczność będzie mogła obejrzeć w Piotrkowie przedstawienie „Jaś i Małgosia”.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat