Uroczystą akademią, wręczeniem nagród i świadectw z wyróżnieniem zakończył się rok szkolny w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim. Był to czas podsumowań, gratulacji dla najzdolniejszych uczniów oraz życzeń bezpiecznych wakacji.