W Kosowie (gm. Moszczenica) rozegrano mecz przyjaźni w piłkę nożną pomiędzy dwiema jednostkami OSP. Po sportowych zmaganiach mieszkańcy wspominali czasy PRL, bawiąc się podczas biesiady wzorowanej na tamtej epoce. Mimo panującego upału nie zabrakło dobrych humorów, wspólnych rozmów i świetnej zabawy.