Artykuły do tagu: Grabica

Święto Plonów w gminie Grabica [ZDJĘCIA]
W niedzielę za tegoroczne plony dziękowali rolnicy z gminy Grabica. Najważniejszym elementem święta był oczywiście ceremoniał dożynkowy, ale włodarze nie zapomnieli także o inny atrakcjach.
Gwiazdy
W ten weekend świętować będą także rolnicy z gminy Grabica. W niedzielę zaplanowano dożynki, które odbędą się w Szydłowie. Zaplanowano ceremoniał dożynkowy, ale nie będzie brakowało także artystycznych akcentów.
23.08.2023 11:21
Zderzenie BMW z sarną
Chwila grozy i rozbity samochód to efekt zderzenia z sarną, która wbiegła na drogę wprost pod nadjeżdżające bmw. Kierowca wyszedł z kolizji cało, ale zwierzę nie przeżyło zderzenia z maszyną.
Nietrzeźwy 54-latek chciał przekupić policjantów
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy zatrzymali 54-latka, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Aby policjanci odstąpili od czynności, mężczyzna kilkukrotnie proponował, że da im pieniądze. Stróże prawa nie przyjęli jego propozycji, a on sam ściągnął na siebie dodatkowe kłopoty.
30.07.2023 10:11
Roboty drogowe w Grabicy
Trwają roboty związane z poszerzeniem i utwardzeniem pasa jezdni w Grabicy. W związku z tym przejazd drogą gminną w kierunku Dziwli jest utrudniony.
29.06.2023 11:42
Radni mają zaufanie
Kolejni gospodarze miast i gmin w powiecie piotrkowskim uzyskali od radnych wotum zaufania oraz absolutoria za wykonanie budżetu za 2022 rok. Mowa m.in. o burmistrzu Sulejowa oraz wójtach gmin Grabica, Czarnocin, Gorzkowice oraz Łęki Szlacheckie. Nie wszędzie rajcy byli jednak jednomyślni.
Wyremontowali 4 kilometry drogi
Blisko 4-kilometrowy odcinek drogi został przebudowany w miejscowości Lutosławice Rządowe w gminie Grabica. Koszt prac wyniósł blisko 3 mln 150 tysięcy złotych.
Tak bawiła się Grabica! [ZDJĘCIA i FILMY]
Tysiące osób bawiło się podczas tegorocznego Święta Gminy Grabica. Było kolorowo, wesoło i tanecznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tegorocznej imprezy.
W Grabicy już świętują [ZDJĘCIA]
Niedziela to początek wiosennych imprez plenerowych w naszym regionie. Już tradycyjnie ten okres rozpoczyna Święto Gminy Grabica. Zabawa już trwa, a o godz. 18:00 wystąpi gwiazda imprezy – zespół After Party.
Grabica będzie świętować. Kogo zobaczymy na scenie?
Grabica jako pierwsza w regionie będzie w tym roku obchodziła święto gminy. Imprezę zaplanowano na 21 maja. Wiemy już także, kto w tym roku pojawi się na scenie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat