Artykuły do tagu: Gmina Grabica

Ruszył remont drogi w miejscowościach Kafar i Brzoza w gminie Grabica
Zbudowanie tego odcinka drogi będzie się wiązać z niewielkimi utrudnieniami w ruchu, koniecznymi do wykonania przedsięwzięcia. Władze gminy proszą wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.
Sędzia Anna Maria Wesołowska z wizytą w Grabicy
„Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży” - taki tytuł nosiły spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską, które odbyły się gminie Grabica. Warsztaty z prawa i profilaktyki dedykowane były uczniom, nauczycielom i rodzicom. Odbyło się także otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców w Gminnym Centrum Kultury.
Groźny wypadek na terenie powiatu piotrkowskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Szydłów-Kolonia w gminie Grabica.
Zderzenie osobówek w Ostrowie
Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek około godziny 16.30 w miejscowości Ostrów w gminie Grabica.
30.07.2023 10:11
Roboty drogowe w Grabicy
Trwają roboty związane z poszerzeniem i utwardzeniem pasa jezdni w Grabicy. W związku z tym przejazd drogą gminną w kierunku Dziwli jest utrudniony.
Rowerem przez gminę Grabica
W najbliższą niedzielę odbędzie się siódma edycja ekologiczno-historycznego rajdu rowerowego po terenie gminy Grabica. Zapisy na imprezę już wystartowały.
Wyjątkowy jubileusz szkoły w Boryszowie
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie (gm. Grabica) obchodzi jubileusz 150-lecia istnienia. Z tej okazji w piątek (3 czerwca) odbyła się wyjątkowa uroczystość.
Dożynki w gminie Grabica
W tym roku święto plonów odbywa się w Lubanowie. Obchody zaczęły się mszą św. polową.
Kolejna zmiana organizacji ruchu na rondzie w Głuchowie
We wtorek 4 sierpnia około południa w Głuchowie na budowie ronda zostanie wprowadzona ostatnia, tymczasowa organizacja ruchu. Kierowcy poruszający się drogą krajową 12/91 będą już mogli korzystać z całego ronda.
Gmina Grabica: Nowa nawierzchnia na drodze Dziewuliny - Grabica
Droga powiatowa na odcinku Dziewuliny – Grabica w miejscowości Boryszów w gminie Grabica została przebudowana. 7 lipca odbył się odbiór techniczny. Wykonawcą był Zarząd Dróg Powiatowych. Zadanie to kosztowało budżet gminy Grabica 150 tys. zł (50% wartości zadania).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat