Advertisement

Rowerem przez gminę Grabica

ePiotrkow Środa, 15 czerwca 20222
W najbliższą niedzielę odbędzie się siódma edycja ekologiczno-historycznego rajdu rowerowego po terenie gminy Grabica. Zapisy na imprezę już wystartowały.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Nasza Ziemia Piotrkowska - Grabica. Zapisy potrwają do 18 czerwca, a sam rajd wystartuje dzień później. 

Myślę, że to fajna forma spędzania wolnego czasu. Będzie można nie tylko spędzić aktywnie czas, ale także dowiedzieć się czegoś ciekawego o ziemi grabickiej. Mamy nadzieję przede wszystkim, że dopisze pogoda. To pozwoliłoby pobić frekwencyjny rekord z poprzedniego roku, kiedy na nasz rajd wybrało się ponad 180 uczestników - mówi Miron Ossowski, prezes Stowarzyszenia Nasza Ziemia Piotrkowska - Grabica.

Rajd rozpocznie się o godz. 11:00 w Szydłowie. Na trasie przewidziano kilka przystanków, a podczas zakończenia uczestniczy mogą liczyć na grilla i integracyjny poczęstunek.  

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Szczurkowski ~Szczurkowski (Gość)15.06.2022 22:23

I to tak za friko?

10


Cyklista ~Cyklista (Gość)15.06.2022 14:40

A jak jest dokładna trasa tego rajdu ??? I ile liczy kilometrów???

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat