Advertisement

Artykuły do tagu: nietrzeźwy

19.09.2022 07:33
Wężykiem na rowerze
Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego rowerzystę, który jechał jedną z ulic Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyzna otrzymał wysoki mandat i w dalszą drogę ruszył pieszo.
Nietrzeźwy dróżnik zatrzymany. Alkohol odbierał przez okno
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 61-letniego pracownika kolei, który podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych jako dróżnik strzeżonego przejazdu, miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Świadkowie pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy
Do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata oraz poważne konsekwencje finansowe grożą 37-latkowi z powiatu bełchatowskiego, który wsiadł za kierownicę pijany. Jego niebezpieczne zachowanie na drodze dostrzegli rowerzyści, którzy zareagowali na zagrożenie, jakie stwarzał na drodze.
Traktorzysta wjechał do rowu. Był pijany
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował traktorem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Mężczyzna w pewnym momencie utracił panowanie nad pojazdem, a podróż zakończył w rowie. Wkrótce odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
Obywatelskie zatrzymanie. 31-latek z trzema promilami
Wzorowa obywatelska postawa oraz odpowiedzialność ponownie pozwoliły wyeliminować z ruchu pijanego kierowcę. Tym razem w Ruścu (pow. bełchatowski) mieszkaniec powiatu wieluńskiego uniemożliwił nietrzeźwemu dalszą jazdę i na miejsce wezwał policję.
Dostał mandat za kradzież, wsiadł pijany za kierownicę
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 54-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Chwilę wcześniej, mężczyzna został ukarany mandatem karnym, za kradzież sklepową. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może trafić za kratki.
Pijany wpadł do rowu... dwoma samochodami
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy zatrzymali 64-latka, który będąc pod wpływem alkoholu dwoma pojazdami, wjechał do przydrożnych rowów znajdujących się przy tej samej drodze. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Pijany za kierownicą. Świętował imieniny
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 37-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Informację o tym zdarzeniu przekazał świadek, który widział mężczyznę wsiadającego do passata. Zatrzymany tłumaczył, że... był na imieninach.
180 km/h w terenie zabudowanym. Pijany nastolatek w rękach policji
Piotrkowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który kierując bmw nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 19-latek uciekał przed funkcjonariuszami, ponieważ był nietrzeźwy. Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara nawet do 5 lat więzienia.
Pijany kierowca pofrunął swoim oplem
Bełchatowscy policjanci zatrzymali pijanego 41-latka, który swoją jazdę zakończył uderzając w drzewo i zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, a także podwójny dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat