Advertisement

Artykuły do tagu: kandydat

Marlena Wężyk-Głowacka zapowiada walkę o fotel prezydenta
Wiele wskazuje na to, że poznaliśmy pierwszą kandydatkę na prezydenta Piotrkowa w zbliżających się wyborach samorządowych. Chęć startu w wyborach w piątek na antenie radia Strefa FM zadeklarowała Marlena Wężyk-Głowacka.
Zgłoś kandydata do 46. Złotej Wieży Trybunalskiej
Do końca maja możemy zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. W tym roku Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego wręczy to wyjątkowe wyróżnienie już po raz 46.
Szymon Hołownia spotka się z piotrkowianami
Szymon Hołownia w czwartek 25 czerwca spotka się z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego i regionu na placu Czarnieckiego o godz. 18.00.
Do 174 razy sztuka? Rekordzista z piotrkowskiego WORD nie daje za wygraną
Rekordzista z piotrkowskiego WORD nie daje za wygraną. Niebawem przystąpi do teoretycznego egzaminu po raz... 174. Okazuje się, że droga do upragnionego dokumentu czasem jest bardzo wyboista.
Szef PSL w Sulejowie. Mówił o S12
Władysław Kosiniak-Kamysz, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego i kandydat na prezydenta RP gościł w niedzielę po południu w Sulejowie. Na konferencji prasowej zorganizowanej na Podklasztorzu poruszył m.in. temat powstania drogi ekspresowej S12, problemów lokalnych przedsiębiorców, szczególnie branży transportowej.
WORD wznawia egzaminy na kategorię B
Piotrkowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi wznawia egzaminy na prawo jazdy kategorii B. O upragniony dokument kandydaci na kierowców będą mogli ubiegać się od poniedziałku 18 maja.
Kto otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską?
Organizatorzy czekają na kandydatury. Zgłoszenia wraz z charakterystyką działalności kandydata i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń społecznych i związków twórczych, działających w Piotrkowie Trybunalskim.
Zniszczono kolejne banery wyborcze
Rafał Czajka i Marian Błaszczyński porównani do Adolfa Hitlera. W Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolejnego incydentu wyborczego, tym razem zdewastowano plakaty kandydatów na radnych z komitetu Razem dla Piotrkowa.
Krzysztof Kozłowski kolejnym kandydatem na prezydenta Piotrkowa
Radny Rady Miasta Krzysztof Kozłowski dołączył do grona kontrkandydatów Krzysztofa Chojniaka w zbliżających się wyborach samorządowych. Wystartuje z własnego komitetu "Solidarny Piotrków".
Mieszkańcy wybierali kandydata na prezydenta Piotrkowa
Kto zostanie kandydatem w wyborach na prezydenta Piotrkowa Komitetu Wyborczego Wyborców TAK dla Piotrkowa? O tym decydowali mieszkańcy miasta. W środę i czwartek przeprowadzono prawybory. Ich wynik poznamy w piątek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat