Artykuły do tagu: kampania

Roznosił ulotki, wpadł do piwnicy. Teraz radny leży w szpitalu
Radny Jan Dziemdziora prowadził aktywną kampanię wyborczą. 21 marca gdy roznosił swoje ulotki wyborcze wpadł do piwnicy jednego z budynków. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Bus Lewicy zawitał do Piotrkowa
W ramach samorządowej kampanii wyborczej w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie przedstawiciele Lewicy poinformowali, na co samorząd powinien zwrócić uwagę. To ugrupowanie jednogłośnie podkreśla, że na pierwszym miejscu stawia prawa kobiet.
Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa
Lista kandydatów na prezydenta Piotrkowa powiększa się. Tym razem udział w walce o fotel prezydenta zapowiedział Łukasz Janik. Obecny radny Prawa i Sprawiedliwości będzie kandydował z ramienia własnego komitetu Łukasza Janika Bo liczy się człowiek.
Prezydent podjął decyzję
Krzysztof Chojniak powalczy o kolejną kadencję na urząd prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Taką decyzję ogłosił podczas konwencji wyborczej zorganizowanej przez KWW "Razem dla Piotrkowa". Przedstawione zostały także listy kandydatów do rady miasta.
Burmistrz powalczy o reelekcję
Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski będzie ponownie kandydował na najważniejszy urząd w mieście i gminie. Swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.
Turystyka Bez Kompromisów - nowa inicjatywa dla osób z niepełnosprawnościami
Turystyka Bez Kompromisów to kampania społeczna mająca na celu otwarcie świata turystyki dla osób z niepełnosprawnościami i odpowiedź na niedostateczną reprezentację tej grupy w turystyce - według badań tylko 23% osób z niepełnosprawnościami w Polsce aktywnie podróżuje.
Do wyborów parlamentarnych zostały niecałe trzy tygodnie, a kandydaci co rusz prezentują się obywatelom. W Piotrkowie pojawił się w poniedziałek Antonii Macierewicz ("jedynka" na liście PiS), który w otoczeniu działaczy Prawa i Sprawiedliwości przekonywał o zasługach tej partii w kwestii ratowania oddziałów szpitala znajdujących się w budynku przy ul. Roosevelta.
„Stop manipulacji!” - PGE startuje z kampanią informacyjną dotyczącą cen energii
PGE Polska Grupa Energetyczna startuje z kampanią informacyjną pt. „Stop manipulacji!”, której celem jest zwiększenie wiedzy Polaków na temat kształtowania cen energii. Jest to reakcja na działania dezinformacyjne kwestionujące realnie niskie koszty energii elektrycznej w Polsce. Obecnie Polacy korzystają z jednych z najniższych cen prądu w Europie. Przed wysokimi cenami prądu najsilniej chronione są polskie gospodarstwa domowe, które dzięki wprowadzeniu rządowej Tarczy Solidarnościowej, płacą rachunki za energię na poziomie z ubiegłego roku.
Uwolnij swój potencjał. Nowa kampania SodaStream
SodaStream przedstawia nową kampanię reklamową – „Uwolnij swój potencjał”. Czy istnieje magiczne zaklęcie, które nie tylko zapewni doskonałą zabawę, ale również ocali Ziemię przed jednorazowym plastikiem?
Wolbórz. Czy to już kampania wyborcza?
Na jednym z głównych skrzyżowań Wolborza pojawiły się hasła związane ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Nie wiadomo kto je umieścił i, co chyba ważniejsze, kto za ich umieszczenie zapłacił?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat