Advertisement

Artykuły do tagu: Plebiscyt

Wiemy kto otrzymał Złotą Wieżę Trybunalską
Kolejna Złota Wieża Trybunalska została przyznana. W tym roku trafiła do Małgorzaty Kowalczyk - cenionej animatorki kultury, reżyserki i scenografki widowisk teatralnych. Uroczystość wręczenia statuetki odbyła się w piotrkowskim zamku.
Najpopularniejsi sportowcy powiatu piotrkowskiego odebrali nagrody (ZDJĘCIA)
Władze powiatowe nagrodziły środowisko sportowe Powiatu Piotrkowskiego za wkład w promocję kultury fizycznej wśród społeczności lokalnej. Tym samym zakończyła się III Edycja Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej.
Wybierzemy najpopularniejszego sportowca ziemi piotrkowskiej
Już po raz kolejny starostwo powiatowe chce nagrodzić środowisko sportowe za wkład w promocję i rozwój sportu i kultury fizycznej naszego regionu. Rozpoczęła się III Edycja Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej.
Wybiorą zasłużonego dla powiatu
Znany i ceniony muzyk, kompozytor, akordeonista, pedagog, kierownik Kapeli Ludowej "Tkacze" z Moszczenicy - Jan Łaski, który w ubiegłym roku dołączył do grona Kapituły plebiscytu "Zasłużony dla Powiatu Piotrkowskiego" będzie miał okazję, wraz dotychczasowymi laureatami, a także przewodniczącym Rady Powiatu Piotrkowskiego Bernardem Matyszewskim, dokonać wyboru kolejnego wyróżnionego.
Kto będzie „Kobietą Wyjątkową”?
„Kobieta Wyjątkowa Ziemi Piotrkowskiej” - taki plebiscyt organizuje Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Wyróżnienie przyznawane jest za szczególne osiągnięcia kobiet w działaniu na rzecz powiatu poprzez promowanie postaw aktywnych, społecznych, kulturowych i przedsiębiorczych.
Znamy najpopularniejszych sportowców powiatu piotrkowskiego (zdjęcia)
Podczas uroczystej gali w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie, poznaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów, kluby i nadzieje sportowe powiatu piotrkowskiego w 2021 roku. Wręczono też nagrody i medale z okazji 75-lecia LZS.
Kto zostanie najlepszym sportowcem ziemi piotrkowskiej?
Rozpoczął się Plebiscyt Sportowy Ziemi Piotrkowskiej. W tym roku obok najlepszych sportowców i trenerów, nagrodzone zostaną także organizacje pozarządowe krzewiące sport i turystykę wśród mieszkańców powiatu.
Pilot papieski z Piotrkowa nominowany do prestiżowej nagrody
Stanisław Ziębiec, emerytowany instruktor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej bierze udział w jedynym ogólnopolskim plebiscycie lotniczym CUMULUSY. Każdy może wesprzeć piotrkowskiego pilota w rywalizacji o prestiżowy tytuł.
Człowiek Roku w Piotrkowie i regionie
Tuż przed końcem roku prowadzący magazyn Magiel na antenie radia Strefa FM przeprowadzili plebiscyt na Człowieka Roku 2021 w Piotrkowie i regionie. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, a pomysłów, także tych oryginalnych, nie brakowało. Komu przyznalibyście tak zaszczytny tytuł?
Piotrków walczy o miano
Głosowanie w plebiscycie miast w ramach konkursu "Świeć się z Energą" rozpoczęło się już po raz trzynasty. Z województwa łódzkiego do tegorocznej edycji konkursu na najładniejsze iluminacje świąteczne zgłosiło się jak na razie pięć miast - Piotrków Trybunalski, Łódź, Łęczyca, Sieradz i Skierniewice. Swoje miasto można wspierać głosując na stronie swiecsie.pl.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat