Artykuły do tagu: Belzacka

Dlaczego tak śmierdzi? Nietypowy problem na basenie
Zaniepokojony mieszkaniec Piotrkowa na antenie radia Strefa FM podjął temat nieprzyjemnego zapachu, unoszącego się w budynku krytej pływalni na ul. Belzackiej 106 w Piotrkowie. Czy problemem jest niesprawna kanalizacja? Na to pytanie odpowiedział dyrektor OSiR-u.
Belzacka z nowym chodnikiem
Zakończył się remont chodnika po północnej stronie ulicy Belzackiej w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kobyłeckiego.
Na Belzackiej remontują chodnik
Trwa remont chodnika po północnej stronie ulicy Belzackiej w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kobyłeckiego. Prace obejmują kompleksową wymianę starych płyt chodnikowych na kostkę betonową oraz obrzeży.
Automat paczkowy zastawia przejście?
Czy ustawiony kilka dni temu obok marketu przy ul. Belzackiej automat paczkowy zastawia przejście pieszym? Z taką sugestią na antenę radia Strefa FM zadzwonił jeden ze słuchaczy.
Wkrótce otworzą ważne ulice
Prace związane z modernizacją ulic Dmowskiego, Słowackiego, Belzackiej oraz Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim dobiegają końca. Od najbliższego poniedziałku (15.05) na tych drogach przywrócony zostanie ruch samochodowy. Do swoich dawnych tras powrócą także kursy autobusów MZK linii: 0, 1, 7, 8 i 10.
Nowy asfalt na dwóch ulicach Piotrkowa
Drogowcy kończą wylewanie ostatnich warstw asfaltu na ul. Słowackiego oraz Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz prace przeniosą się na ul. Wojska Polskiego, gdzie na odcinku od ul. 800-lecia do ul. Kostromskiej ułożona zostanie ostatnia warstwa ścieralna.
Potrącenie rowerzysty przy rondzie Osieckiej
Do potrącenia rowerzysty doszło w środę (27.04.2022) na skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Punkt szczepień przy Belzackiej będzie zamknięty
Od września przestają funkcjonować Punkty Szczepień Powszechnych. W Piotrkowie działa taki przy ulicy Belzackiej. Podobny punkt zostanie zamknięty także w Moszczenicy. Decyzja została podjęta przez Urząd Wojewódzki w Łodzi.
Kolejne dni bez szczepień w punkcie przy ul. Belzackiej.
Przez kolejne dwa dni nie będzie możliwości zaszczepienia się w punkcie przy ul. Belzackiej. Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego informuje, że powodem jest brak dostaw szczepionek.
Opóźnienie w dostawie szczepionek do punktu przy Belzackiej
W punkcie szczepień populacyjnych przy ul. Belzackiej w Piotrkowie, dzisiaj o 8.00 miały rozpocząć się szczepienia mieszkańców regionu. Miały, ale nie rozpoczęły. Przed punktem gromadzili się od rana pacjenci, którzy nie mogli planowo skorzystać z możliwości zaszczepienia się. Okazuje się, że wystąpiło opóźnienie w dostawie preparatu do Piotrkowa. Ostatecznie szczepionki dotarły do piotrkowskiego punktu około 9.45.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat