Advertisement

Artykuły do tagu: rowerzysta

W dniu odblasków - świeć przykładem
1 października 2022 roku policjanci garnizonu łódzkiego rozpoczęli akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „Świeć Przykładem” Tego dnia przypada również Międzynarodowy Dzień Seniora, a także „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”.
19.09.2022 07:33
Wężykiem na rowerze
Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego rowerzystę, który jechał jedną z ulic Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyzna otrzymał wysoki mandat i w dalszą drogę ruszył pieszo.
Pościg za pijanym kierowcą na ulicach Piotrkowa
Akcja miała miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pościg rozpoczął się na ul. Modrzewskiego, a zakończył w Majkowie Dużym. Tam policjanci schwytali uciekiniera.
Potrącenie rowerzysty na pasach (ZDJĘCIA)
Do zdarzenia, z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego, doszło w alei Kopernika w Piotrkowie, w piątek, około godziny 20.30.
Rowerzysta na podwójnym gazie na ul. Czarnej
Policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 45-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Za to wykroczenie mężczyzna otrzymał 2500 złotych mandatu.
Potrącenie rowerzysty na Sienkiewicza. Policjant zawieszony
Wracamy do sprawy potrącenia rowerzysty na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Sienkiewicza, do którego doszło pod koniec maja. Z informacji, jakie uzyskaliśmy z KMP w Piotrkowie, wiemy, że potrąconym na przejściu dla pieszych rowerzystą był pijany policjant.
Potrącenie rowerzysty na ul. Sienkiewicza  (ZDJĘCIA)
Nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu jednośladem. Mężczyzna z obrażeniami ciała, został zabrany do szpitala.
Potrącenie rowerzysty przy rondzie Osieckiej
Do potrącenia rowerzysty doszło w środę (27.04.2022) na skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z czterema promilami na rowerze
4 promile alkoholu we krwi miał rowerzysta, który "zygzakiem" jechał przez Kolonię Plucice w gminie Gorzkowice. Pijanego cyklistę na gorącym uczynku złapali policjanci.
Z 4 promilami na dwóch kółkach
Policjanci z bełchatowskiej grupy SPEED skontrolowali rowerzystę, którego tor jazdy był mocno chwiejny. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2 500 złotych. Kolejny raz apelujemy o rozsądek, odpowiedzialność i trzeźwość na drodze! Pamiętajmy, że pijany rowerzysta w zdarzeniu drogowym narażony jest na poważne obrażenia ciała, a nawet śmierć.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat