Advertisement

Artykuły do tagu: potrącenie

Potrącił dwie nastolatki na pasach przy Focusie
Do niebezpiecznej zdarzenia doszło w pobliżu galerii Focus Mall w Piotrkowie. Kierowca poruszający się samochodem osobowym potrącił dwie nastoletnie dziewczyny, które trafiły do szpitala.
Śmiertelny wypadek w powiecie piotrkowskim
Zderzył się z motorowerzystą i uciekł z miejsca zdarzenia. 55-latek kierujący jednośladem zginął na miejscu. Potencjalny sprawca wypadku jest już w rękach policji.
Potrącenie rowerzysty na Łódzkiej
Do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło w piątek po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Potrącenie motocyklisty. Lądował LPR
Groźny wypadek w Łochyńsku w gminie Rozprza. Motocykl został uderzony przez samochód osobowy. Kierujący motocyklem został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.
Potrącenie na przejeździe kolejowym
65-letnia kobieta została potrącona na przejeździe kolejowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Jak twierdzą świadkowie, kobieta położyła się pomiędzy szynami, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.
Wjechał
Lekceważenie przepisów ruchu drogowego i brak wyobraźni na drodze doprowadziło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie. Kierujący renault, jadąc "pod prąd", wyjeżdżając z drogi jednokierunkowej, potrącił prawidłowo jadącego motorowerzystę.
Rowerzysta nie przeżył zderzenia z mazdą
Tragedia na drodze w powiecie radomszczańskim. Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałkowe (17.07.2023) popołudnie w Kobielach Małych. Rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Niestety mimo udzielonej mu pomocy, nie przeżył.
Śmierć rowerzysty w Aleksandrowie
Tragiczny wypadek w Aleksandrowie w powiecie piotrkowskim. W piątek doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z kierującym jednośladem. Zginął 75-letni rowerzysta.
Mężczyzna potrącony przez pociąg
Do bardzo groźnej sytuacji doszło w miejscowości Batorówka w gminie Moszczenica. 40-letni mężczyzna został tam potrącony przez pociąg relacji Łódź-Radomsko.
Potrącenie rowerzysty przy alei 800-lecia w Piotrkowie
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty na rondzie u zbiegu alei 800-lecia z ul. Twardosławicką. Poszkodowany rowerzysta został przetransportowany do szpitala.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat