Artykuły do tagu: zoo

Łódź: w Orientarium zamieszkał pierwszy lokator - słoń Aleksander
Do powstającego w łódzkim Ogrodzie Zoologicznym Orientarium przyjechał z Niemiec pierwszy lokator - słoń Aleksander. Wkrótce dołączą do niego kolejne zwierzęta, m.in. dwa słonie, krokodyle gawialowe, orangutany oraz gibony. Otwarcie Orientarium planowane jest na jesień.
Kąpiel z psem - na co zwrócić uwagę?
Dla wielu psów pływanie i harce w wodzie są prawdziwą przyjemnością. Nic dziwnego, spędzanie czasu nad wodą również dla nas jest czasem relaksu i zabawy. Niestety nie zawsze powinniśmy pozwalać naszemu pupilowi na wejście do wody. Na co zwracać uwagę, aby kąpiel była dla psa nie tylko świetną rozrywką, ale i bezpiecznie spędzonym czasem
Czego brakuje w Piotrkowie?
Zoo, filharmonia, odkryty basen, deptak na ul. Słowackiego - to tylko kilka pomysłów mieszkańców i tego ich zdaniem w Piotrkowie Trybunalskim brakuje. Ten temat poruszono na antenie Radia Strefa FM w porannym Magazynie Magiel.
Sklep ZooArt - przygotuj wyprawkę dla szczeniaka!
Posiadanie psa daje wiele radości, pozytywnie wpływa na rozwój dzieci i sprawia, że rodzina powiększa się o kolejnego członka. Jeżeli zamierzasz adoptować szczeniaka ze schroniska lub planujesz zakup psa rasowego, powinieneś przygotować dla niego wyprawkę. Sklep ZooArt dostarczy wszystko, czego potrzebuje Twój przyszły psiak.
Wyjątkowy przystanek na szlaku Kolorowej Lokomotywy Łódzkiego Domu Kultury
Od lipca po województwie łódzkim jeździ „Kolorowa Lokomotywa” Łódzkiego Domu Kultury, zapewniając aktywny, ekologiczno-artystyczny wypoczynek dla tysięcy dzieci. W tegorocznej odsłonie projektu – „Na zielonym szlaku” – podjęte działania są kontynuacją zajęć, których celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej i pobudzenie do artystycznego działania.
Wielbłądy lubią piotrkowskie drzewa
Na placu pofranciszkańskim często pojawiają się zwierzęta, które możemy oglądać tylko w zoo. A to za sprawą cyrków, które przyjeżdżają do Piotrkowa.
W Piotrkowie zamieszka hipopotam. Miasto utworzy ogród zoologiczny
„Zwierzyniec Trybunalski” - tak będzie nazywał się ogród zoologiczny, który już wkrótce powstanie w rewitalizowanym właśnie Parku im. ks. J. Poniatowskiego. Skąd taki pomysł?
Podziwiali bogaty świat flory i fauny
Pierwsza wakacyjna wycieczka edukacyjno-rekreacyjna dla dzieci ze świetlic artystycznych Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK przeszła do historii. Podopieczni zwiedzili łódzkie ZOO oraz Palmiarnię.
"Komunikacja w psim świecie" - to tytuł warsztatów z zoopsychologien, które odbędą się 24 kwietnia w Bibliotece Pedagogicznej.
 Akcja w Focus Mall
"Pies to nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej oddać innej przypadkowej osobie lub wyrzucić za drzwi"

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat