Reklama

Artykuły do tagu: winda

Stan techniczny windy zagraża bezpieczeństwu?
Mieszkańcy wieżowca przy ul. Słowackiego 160/162 w Piotrkowie skarżą się na wygląd i stan windy, która - jak twierdzą nigdy nie była wymieniana. Na zdjęciach wysłanych do naszej redakcji widać, że winda pamięta co najmniej ostatnią dekadę minionego stulecia. Czy rzeczywiście jej stan jest tak zły?
Szpital Wojewódzki w Piotrkowie pozyskał prawie 700 tys. zł dofinansowania
To był bardzo dobry tydzień dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Dyrektor placówki podpisał umowy na dwa dofinansowania z przedstawicielami samorządu województwa łódzkiego na łączną kwotę blisko 700 tys. zł. Dzięki nim szpital wzbogaci się o windę zewnętrzną oraz 12 kardiomonitorów.
20.10.2016 10:00
Montują stare windy?
W wieżowcu przy ulicy Łódzkiej 46 przeprowadzana jest modernizacja windy w jednej z klatek. Zgłosił się do nas czytelnik, który ma sporo uwag do prac. Tymczasem wykonawca twierdzi, że wszystko jest w porządku.
Bełchatowscy śledczy badają okoliczności wypadku, do którego doszło w weekendową noc w windzie jednego z bełchatowskich bloków.
Piotrkowskie windy: Stare, ale bezpieczne?
Ponoć winda jest najbezpieczniejszym środkiem transportu. Choć piotrkowskie szyby są stare, jednak ich konserwator zapewnia...
Zamenhofa: Staruszek wpadł do szybu windy
Starszy mężczyzna wpadł do szybu windy. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12.00 na osiedlu Słowackiego. Interweniowała policja.
Basenowa winda sprawna inaczej
Basen przy ul. Belzackiej będzie miał windę dla niepełnosprawnych. Drugą, bo dotychczasowa w ciągu ostatnich kilku lat, zamiast udogodnieniem, była barierą dla osób poruszających się na wózkach. Urządzenie, które miało wwozić inwalidów na taras widokowy na piętrze i zwozić ich do mieszczącej się pod poziomem niecki basenu części rehabilitacyjno-rekreacyjnej, notorycznie się psuło. Powód awarii, biorąc pod uwagę przeznaczenie obiektu, jest absurdalny - winda nie była dostosowana do panującej na pływalni wilgoci.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat